Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

slažem se, mare.mar…ali izgleda da je večeras zanimljivije pratiti teme na kojima bi se sutra moglo nešto kupiti od ove lijepe dividende…samo "šteta" što nema više onakvih prvoklasnih drukera i navlakača, ovi današnji im nisu ni do koljena…a možda sam i ja, neiteligentni investitor, postao malo inteligentniji…


slažem se, mare.mar…ali izgleda da je večeras zanimljivije pratiti teme na kojima bi se sutra moglo nešto kupiti od ove lijepe dividende…samo "šteta" što nema više onakvih prvoklasnih drukera i navlakača, ovi današnji im nisu ni do koljena…a možda sam i ja, neiteligentni investitor, postao malo inteligentniji…

joj samo to ne..uvijek kad sam pratila te teme napravila sam veliku rupu u porfelju,sad igram po svom i dobro mi ide..ili je stvar upravo u nedostatku "dobrih" drukera?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Jedna lagana za mirnu i laku noć svima [smiley] [bye]

Vaš link

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Ma jučer je bio "naš dan" i ja mislim da su se naši kolege iz poštovanja povukli…ali moram priznati da smo to dobro iskoristile..hahahahaha..a o povlaštenim"ženskim pravima" ne bih ,jer i sama činjenica BITI ŽENA je povlaštena..jer, da je lako,bio b’ žena svatko..
[lol]

znaš bila si mi jučer jako simpa s onim da nisi ugrožena vrsta pa da budeš povlaštena i da imaš neki svoj dan…….buntovna mare ,baš slatko [smiley]……..i ja ti držim do takvih stvari ko do pišljiva boba [wink]…no tih dana se jednostavno sjetiš reči nekoj prijateljici nešto lijepo ,što i inače misliš o njoj ,a takvi su dani poticaj da to izađe iz tebe [smiley]

mare.mar, hvala na Beatlesima…a sutra trudbenici, u nove radne pobjede…ne znam jeste li primijetili, ovo će ljeto biti prava glazbena poslastica…konačno da se duh Europe osjeti i ovdje.


mare.mar, hvala na Beatlesima…a sutra trudbenici, u nove radne pobjede…ne znam jeste li primijetili, ovo će ljeto biti prava glazbena poslastica…konačno da se duh Europe osjeti i ovdje.

misliš da bumo imali novčeke za koncerte [undecid]…ja nekak sumnjam da bu nam preostal samo dobri stari you tube [smiley]

Karla, vadi lovu iz čarape! Ne budi šmucik. Ako ja mogu potegnuti biciklom, možeš i ti…jer nikad više ovakve prve lige: Depeche Mode, Moby, U2…


Karla, vadi lovu iz čarape! Ne budi šmucik. Ako ja mogu potegnuti biciklom, možeš i ti…jer nikad više ovakve prve lige: Depeche Mode, Moby, U2…

davno je to bilo dok sam ja išla biciklom do zagreba ,to je sad još samo za ovak mlade kak si ti [wink]……ja sad imam one iza mene koji me mijenjaju na koncertima [wink]

Prekleti pondeljek…. [angry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Na postojeći imetak treba gledati
kao na obrambeni zid
od mnogih mogućih nevolja i nesreća,
a ne kao na dozvolu ili čak obvezu
da se kupe sebi zadovoljstva svijeta…

Artur Schopenhauer

Dobro jutro radni narode !!!
[img]http://www.beruska8.cz/jidloapiti/obrazek1/18.gif[/img]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Oprezni ljudi koji na sve misle,
koji sve predviđaju,
stalno upadaju u klopke,
jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.

Pentice Mulford

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close