Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


…auu…što sam ja protivnik feminizma,pogotovo onog agresivnog…valjda se zato i osjećam nadmoćno…ili barem ravnopravno sa muškarcima… [rolleyes]

ma ,to ti ova mladost niš ne kuži ,sve nekak borbeno a ionak je " njega "najlakše ukrotiti ,milom riječi [tongue]



…auu…što sam ja protivnik feminizma,pogotovo onog agresivnog…valjda se zato i osjećam nadmoćno…ili barem ravnopravno sa muškarcima… [rolleyes]

ma ,to ti ova mladost niš ne kuži ,sve nekak borbeno a ionak je " njega "najlakše ukrotiti ,milom riječi [tongue]
[/quote]
…je tako je Karla…ako ne može žena razriješiti svoje odnose svojim suptilnim ženskim metodama…neće ni zakonom… [rolleyes]

@bakica……suptilnim ,ženskim metodama [rolleyes] ..ima neki tečaj za to ,ne kužim ja o čemu ti pričaš [lol]


@bakica……suptilnim ,ženskim metodama [rolleyes] ..ima neki tečaj za to ,ne kužim ja o čemu ti pričaš [lol]

…kako ne znaš…meko pobjeđuje tvrdo… [lol] [lol]


@bakica……suptilnim ,ženskim metodama [rolleyes] ..ima neki tečaj za to ,ne kužim ja o čemu ti pričaš [lol]

ma pusti ti bakicu..ovdje maše oklagijom a sa druge strane suptilne ženske metode [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



@bakica……suptilnim ,ženskim metodama [rolleyes] ..ima neki tečaj za to ,ne kužim ja o čemu ti pričaš [lol]

…kako ne znaš…meko pobjeđuje tvrdo… [lol] [lol]
[/quote]

ma nekak si mislim da mi se ne isplati ulagat u ta znanja ak nisam do sad [wink]…..idem ja svu energiju rađe dati za burzu ,jer ipak je u šoldima sve [cool]



@bakica……suptilnim ,ženskim metodama [rolleyes] ..ima neki tečaj za to ,ne kužim ja o čemu ti pričaš [lol]

ma pusti ti bakicu..ovdje maše oklagijom a sa druge strane suptilne ženske metode [wink]
[/quote]
…hmm…i oklagiju treba znati upotrijebiti…suptilno…
[lol] [lol]

Vrijeme je polako u snove poć..ali prije toga ču suptilno upotrijebiti svoj šarm.. [wink]
a vama mirnu i laku noć želim[img]http://www.cosgan.de/images/midi/muede/f030.gif[/img]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

…našetah se danas po bajkovitoj Dobrinštini…pa odoh u proljetne snove…laka vam noć… [smiley]

LAKU NOC SVIRACI – ZELJKO BEBEK

http://www.youtube.com/watch?v=QGEMIkWRZEg

Balerina

Pršti jutro
Razliveno sunce svjetlošću pjeva
Navijeno proljetnom budilicom
Kristalno proljetno jutro …

Miroslav Zdunić

Ma jučer je bio "naš dan" i ja mislim da su se naši kolege iz poštovanja povukli…ali moram priznati da smo to dobro iskoristile..hahahahaha..a o povlaštenim"ženskim pravima" ne bih ,jer i sama činjenica BITI ŽENA je povlaštena..jer, da je lako,bio b’ žena svatko..
[lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close