Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…ako je to kompenzacija zbog pada crobexa…moramo ga razumjeti…možda čovjek i ozdravi… [rolleyes]



Radi takvih koji su mi spičili kolčine nisam prešel polugodište i sad sam tu di jesam. JMPM!

poćela je korizma….hehe ..možda se ”profesor” odrekne ocjenjivanja [lol]
[/quote]

…hm…ja sam ipak u zadnje vrijeme primjetila kako su se neki popravili…uljudili…ili se barem trude… [smiley]

ja se bum v ovoj, kak i v svakoj drugoj korizmi, odrekel odricanja. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…ako je to kompenzacija zbog pada crobexa…moramo ga razumjeti…možda čovjek i ozdravi… [rolleyes]

spomenula si jednu tak grdu reč da ti nebrem rečima opisati. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


…ako je to kompenzacija zbog pada crobexa…moramo ga razumjeti…možda čovjek i ozdravi… [rolleyes]

spomenula si jednu tak grdu reč da ti nebrem rečima opisati. [wink]
[/quote]
…uh…oprosti…profesionalna deformacija… [rolleyes]

Zadnje vreme sa baš i osečam – ko bog. A zna se da božek ‘prašta, ne [thumbsup]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…ma sve nekako mislim da je najbolja ona…tko tebe kamenom…ti njega kruhom… [smiley]

Ne,bakice ,nikako se ne bih složila s tobom , i to govorim s punom odgovornošću ,kao kršćanka …da ,dati mu kruh ak je gladan ali takvi kaj to dijele trebaju i čuti koliko su u krivu i koliko su nisko pali ….

…ma čuj Karla…ja sve mislim da nije Mica uplela tu svoje prste…a i deda Jova mi je u zadnje vijeme sumnjiv…znaš kako to ono ide …tko će kome nego svoj svome… [rolleyes]

…ma čuj Karla…ja sve mislim da nije Mica uplela tu svoje prste…a i deda Jova mi je u zadnje vijeme sumnjiv…znaš kako to ono ide …tko će kome nego svoj svome… [rolleyes]

je…..žena je uvijek u korijenu svakog zla [wink]…moguće da je i ovdje idejni začetnik,samo nikak se sjetit neke zle forumašice [lol]

…a jel …?

[cool]

…ajde djelitelju jedinica…da vidimo koje su ti to traume bile u djetinstvu…pa da pokušamo izlječiti…pa nisi valjda imao zločestu bakicu… [lol]

..a možda je negdje iz dijaspore, npr. Njemačke ..tamo je jedinica najbolja ocjena [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close