Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Gdje su nam curke? Pod hitno sakupljamo malo šminke za crobex…dan je pred kraju a nema uljepšavanja…ne biti boduli [wink]

..nadam se da su (neke) na Ri karnevalu…[thumbsup]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Nisu li naše nevolje samo nov prozor koji gleda na istok?
(Halil Džubran)

Zahvalnost

Zahvali plamenu za svjetlost
ali ne zaboravi
onog tko drži svjetiljku
i tko stoji u sjeni
ne sustajući u strpljenju…

Rabindranath Tagore

Vidim da nas netko siječe kao britvom…tko bi se mogao osjetiti povrijeđen da nam slaže jedinice? Je li moguće da postoje mrzitelji Virtualne? Mislim… jedinice su OK, ali na ovoj benignoj temi…hmmmm…nisam baš prepametan tip, ali to stvarno ne razumijem. To je zasigurno vrlo velika količina negativne energije i tu nema pomoći.

Nema nikoga? Nema veze, pozdrav svim Virtualcima gdje god bili!


Vidim da nas netko siječe kao britvom…tko bi se mogao osjetiti povrijeđen da nam slaže jedinice? Je li moguće da postoje mrzitelji Virtualne? Mislim… jedinice su OK, ali na ovoj benignoj temi…hmmmm…nisam baš prepametan tip, ali to stvarno ne razumijem. To je zasigurno vrlo velika količina negativne energije i tu nema pomoći.

…nema pomoći…ali možda je dobro da čovjek isprazni svoje frustracije ovdje a ne negdje drugdje…kad bi barem dao komentar… [rolleyes]

@marcelius
Tolko jedinica čak ni ti ne podjeliš dnevno kad delaš u dvije smjene [wink] [lol]….znaš kaj ,ja si uvijek mislim ak mi stavlja kolce čim zucnem a niti me ne pozna ,kaj bi tek bilo da me upozna u punom sjaju uma i jezika [lol]

…e,da ovo su demokratski forumi,pa i Andrić može zaraditi koju jedinicu od nepismenog i polupismenog…a kamo li ne bi smo mi… [rolleyes]

Radi takvih koji su mi spičili kolčine nisam prešel polugodište i sad sam tu di jesam. JMPM!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…ma sve nekako mislim da je najbolja ona…tko tebe kamenom…ti njega kruhom… [smiley]



Vidim da nas netko siječe kao britvom…tko bi se mogao osjetiti povrijeđen da nam slaže jedinice? Je li moguće da postoje mrzitelji Virtualne? Mislim… jedinice su OK, ali na ovoj benignoj temi…hmmmm…nisam baš prepametan tip, ali to stvarno ne razumijem. To je zasigurno vrlo velika količina negativne energije i tu nema pomoći.

…nema pomoći…ali možda je dobro da čovjek isprazni svoje frustracije ovdje a ne negdje drugdje…kad bi barem dao komentar… [rolleyes]
[/quote]
…možda je profesor u mirovini [tongue], pa mu ostala profesionalna deformacija, ili nesmije piti viagru radi slabog srca [lol]


Radi takvih koji su mi spičili kolčine nisam prešel polugodište i sad sam tu di jesam. JMPM!

poćela je korizma….hehe ..možda se ”profesor” odrekne ocjenjivanja [lol]

New Report

Close