Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica



…dobro jutro…dal može odmah neka kavica ili štogod slatko da ubijemo depresiju… [smiley]

…a je, depresivno ubi bože..što ljudi,što ovo ludo vrijeme..da mi je negdje pobječi na pusti otok,barem na mjesec dana [sad]
[/quote]
…je a nema ni pofuka…pa dobro gdje je taj pofuk…bit će još u većoj depri od nas…pofuk javi se…

…možda je u radu spas…odoh…gasim se… [bye]




…dobro jutro…dal može odmah neka kavica ili štogod slatko da ubijemo depresiju… [smiley]

…a je, depresivno ubi bože..što ljudi,što ovo ludo vrijeme..da mi je negdje pobječi na pusti otok,barem na mjesec dana [sad]
[/quote]
…je a nema ni pofuka…pa dobro gdje je taj pofuk…bit će još u većoj depri od nas…pofuk javi se…
[/quote]

mora da se on več skrasio na nekom pustom otoku, stado ovaca oko sebe i mir božji [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


…možda je u radu spas…odoh…gasim se… [bye]

ako je tako,što onda ja kukam ? [embarass]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Svejedno je koja je vaša istina, glavno je prenesite je kroz svoj život kao svetinju
i ne iznevjerite dušu svoju nikad…

Ivo Andrić – Ex ponto

..hajde da vas pozdravim i poželim ugodan dan…
pogotovo dežurnom ocjenjivaču [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


..hajde da vas pozdravim i poželim ugodan dan…
pogotovo dežurnom ocjenjivaču [wink]

…jadničak…ja ipak mislim da on na taj način iskazuje ljubav… [rolleyes]

…čuj treba se rano ustati…protegnut se…obrisat krmeljive oči…pogledat lozinke za x nickova,pa se prijavit…odvalit jedinice šakom i kapom…pazit da ti se ruka ne trese…nije to lako… [proud]


…čuj treba se rano ustati…protegnut se…obrisat krmeljive oči…pogledat lozinke za x nickova,pa se prijavit…odvalit jedinice šakom i kapom…pazit da ti se ruka ne trese…nije to lako… [proud]

..ee ,kad bi ljudi bili tako ažurni na svojim radnim mjestima kao po razno-raznim forumima ne bi mi bili sad tu gdje jesmo…

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



..hajde da vas pozdravim i poželim ugodan dan…
pogotovo dežurnom ocjenjivaču [wink]

…jadničak…ja ipak mislim da on na taj način iskazuje ljubav… [rolleyes]
[/quote]
a možda .. http://www.youtube.com/watch?v=ADyYng3YTOY .. [kiss]

…ah tužan tmuran dan…tužna pjesma…tužan pjevač…pa da nastavimo u istom tonu sa istom raspoloženju… [rolleyes]
http://www.youtube.com/watch?v=Pn8MrwSz5Js&feature=related
…a možda svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujemo…

..ma hajte molim vas….kakva tuga…..evo jednog veselog ‘spota’… [smiley]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

New Report

Close