Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…pusti,ne zazivaj vraga…sad će kod nas nevera sa Kvarnera… [rolleyes]

…ahhhh….što bih dao da mi je sad udahnuti taj miris borovine, vjetar u lice…a zlatne rezerve žlahtine u mom podrumu su potrošene…bad luck


…ahhhh….što bih dao da mi je sad udahnuti taj miris borovine, vjetar u lice…a zlatne rezerve žlahtine u mom podrumu su potrošene…bad luck

…hm…sve je relativno…a i traminac iz Đakovačke biskupije je blizu… [rolleyes]

…da…uvijek nam je ono udaljenije slađe…srećom pa nije zabranjeno…


…da…uvijek nam je ono udaljenije slađe…srećom pa nije zabranjeno…

…jedan dragi biskup iz tvoje blizine je rekao…svuda sam nalazio dobre ljude…jer sam ih tražio… [smiley]

zasigurno velik čovjek, kao i svaki onaj koji ima snagu prepoznati dobrotu i ljepotu u ovim turobnim vremenima…ali pretpostavljam da su vremena uvijek bila turobna za nekoga…


zasigurno velik čovjek, kao i svaki onaj koji ima snagu prepoznati dobrotu i ljepotu u ovim turobnim vremenima…ali pretpostavljam da su vremena uvijek bila turobna za nekoga…

…e,moja nona bi rekla…saki oltarić,svoj križić… [smiley]

bravo za nonicu…svim uzoritim virtualcima, laka noć



Negdje sam pročitao…da je …hm….ne znam je li pristojno…ne zamjerite…dakle, kvaliteta seksualnog života uvjetovana je količinom novca u novčaniku…k vragu…

krivo marceliuse,…..potpuno krivo [huh]
[/quote]
potpisujem se pod Karlicu do posljednjeg slova [proud]

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Nisu mi podigli spomenik i ime će mi biti uskoro zaboravljeno,
ali sam volio nekog svim svojim srcem i dušom,
a to je meni oduvijek bilo dovoljno…

Nicholas Sparks: "Zima za dvoje"

Ostavljam tople pozdrave i s obzirom da me dugo nije bilo ,red je da vas malo počastim…

[img]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:RE14sF1-tfDVcM:http://www.restoran-dp.com/img/catering3.jpg%5B/img%5D

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

…Mare.mar dođe mi da skoknem u Pulu ovo isprobat… [smiley]

New Report

Close