Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Puk,rob i pobjednik
Iste nose sklonosti
Zemaljske djece prava sreća
Samo je u osobnosti…

Goethe

Puk,rob i pobjednik
Iste nose sklonosti
Zemaljske djece prava sreća
Samo je u osobnosti…

Goethe

je….. i kod misica je to najbitnije [huh]

"U sredinu svijeta,reče Stvoritelj,postavio sam te da bi mogao lasnije gledati oko sebe i vidjeti sve što je u njemu,
stvorio sam te kao biće koje nije ni nebesko ni zemaljsko,ni smrtno ni besmrtno,da bi mogao sam sebe oblikovati i svladati;
možeš se srozati do životinje,a možeš se i sam ponovo roditi da živiš božanski…"

P.d. Mirandola

I ja sam jedan od onih koji cijelog svog vijeka,od prvog pokreta u majčinoj utrobi
do posmrtnog trzaja-traži izlaz…

Ivo Andrić

Aloooo ekipa, ima li koga među budnima?
Na stranicama PD se osjeća posvemašnja depresija. Što je uzrok tome?
Ne znam je li to od popriličnog broja "umirovljenja" nickova ili nas je sve primio sindrom Crobexa. Uglavnom, tužna atmosfera (bullying, otkazi…) iz redakcije se širi forumom…ne dajte se…napišite dvije-tri riječi…može i jedna (ahhhh…) prije nego što nas potpuno nestane…

…ima nas ima…a kako to obično biva zašto je došlo do posvemašnje depresije razlozi su brojni…ali eto …lijepo je da nam netko potiče ljepše raspoloženje… [smiley]

Negdje sam pročitao…da je …hm….ne znam je li pristojno…ne zamjerite…dakle, kvaliteta seksualnog života uvjetovana je količinom novca u novčaniku…k vragu…


Negdje sam pročitao…da je …hm….ne znam je li pristojno…ne zamjerite…dakle, kvaliteta seksualnog života uvjetovana je količinom novca u novčaniku…k vragu…

krivo marceliuse,…..potpuno krivo [huh]


Negdje sam pročitao…da je …hm….ne znam je li pristojno…ne zamjerite…dakle, kvaliteta seksualnog života uvjetovana je količinom novca u novčaniku…k vragu…

…hm…ne znam možda je i obrnuto…kad se ima puno novaca,onda se nema puno vremena…za… [rolleyes]

…sad mi je lakše…nekako sam si zabrijao da je sve u ovim minusima na burzi, a i hladnoća u postelji mi nikako nije draga…

…ma ne brini…imaš prijatelje…,a lijepo vrijeme je u nama,ne oko nas…rekli bi Kinezi… [smiley]

…kad već spominješ vrijeme, čini mi se da je onaj Vakula potpuno fulao prognozu za istok Hr. Stalno najavljuje neku kišu, padaline ili čak snijeg, a kod nas je tri dana sunce…pred kućom tratinčice u cvatu…a baš sam se poželio lopatanja snijega…

New Report

Close