Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica




……zzzzzzz…………..zzzzzzzzzzz…..
…………………zz……….zzzzzzzzzzzzzzzz……….zzzzzz…..hm….ahm……..
……zzzzzzzzzzz……..
pofuk

Ti si lud i gotovo! [thumbsup]
[/quote]
vidim Pofuk..da daješ sve od sebe….
[/quote]
istina ali ne forsiram moras priznati
pofuk

………zzzzzzzzzz………zzz………..zzzz…………
..zzzzzzzz……zzzz……….pljuc…………..
ZZ
…….zzzzz……….zzzzz…………..
pofuk

….ah…….
jutro
pofuk

"Mladost je sretno doba u kome čovjek počinje vjerovati u sebe, a još nije prestao da vjeruje drugima…"

Ivo Andrić

"Mladost je sretno doba u kome čovjek počinje vjerovati u sebe, a još nije prestao da vjeruje drugima…"

Ivo Andrić


….hm………
…da……….
h,……hm……..da……..intersentan je tak čika Andric……kako on to samo raspravlja o vjeri….
hm
interesantan pristup vjeri za jednog ateistu
pofuk

"Mladost je sretno doba u kome čovjek počinje vjerovati u sebe, a još nije prestao da vjeruje drugima…"

Ivo Andrić

"Srednja dob je vrlo ugodno doba u kome vjeruješ u sebe više nego ikad do sad ,a drugima vjeruješ onoliko koliko zaslužuju "

Karla


"Mladost je sretno doba u kome čovjek počinje vjerovati u sebe, a još nije prestao da vjeruje drugima…"

Ivo Andrić

"Srednja dob je vrlo ugodno doba u kome vjeruješ u sebe više nego ikad do sad ,a drugima vjeruješ onoliko koliko zaslužuju "

Karla
[/quote]
stara dob je doba kada v jerujes svevisnjem i cekas njegov poziv za GORE da bi moga BOLJE zivjeti DOLJE
pofuk



"Mladost je sretno doba u kome čovjek počinje vjerovati u sebe, a još nije prestao da vjeruje drugima…"

Ivo Andrić

"Srednja dob je vrlo ugodno doba u kome vjeruješ u sebe više nego ikad do sad ,a drugima vjeruješ onoliko koliko zaslužuju "

Karla
[/quote]
stara dob je doba kada v jerujes svevisnjem i cekas njegov poziv za GORE da bi moga BOLJE zivjeti DOLJE
pofuk
[/quote]

to ti iskustveno ili onak tek tolko da nekaj prokomentiraš [proud]

Sve tako pomalo meezim i pijuckam pa gledim ove francuze te si sve mislim eto ti nas i njih u finalu.
I neka.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

………..zzzzzzzzzz……zzz……..
……..zz……ajoj……zzz……zz
…….zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz……………….
pofuk

………hrrrr………….hrr……..hrrrr
….hr…hr……..
……………..HRK………………….
pofuk

….aaaaaaaaaahhhhhh……..
,,,,,ajoj sto me kriza zabole svako jutro kad se protegnem
dobro jutro svima
pofuk

New Report

Close