Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica



Pofuk,

postavio bih ti jedno pitanje, ali mislim da nije zgodno, …..ali nema veze,

kako to da nikad nismo zadovoljni ni kad gubimo ni kad dobivamo? kad gubimo..čini nam se da je to previše a kad dobivamo..uvijek malo?

nismo li ti i ja ovdje neki marginalci…što misliš?


ja sam svugdje marginalac
a u Vasem pitanju mi nije nista cudno makar se slazem da je cudno jer bejkona se mi drzimo
mjera je bit svih stvari pa tako je cudno kada nije cudno
pofuk
[/quote]

točno ništa nije čudno, stvarno nije…..

samo što nije...

…….zzz……ahhh…..brrr……..
ala je ladno
pofuk

uoooooooooooooppaaaa
iiiiiiiihhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa
pa poceo je vec tulum
iiiiiiiuuuiiiiiha………pa kaj je opet silvestrovo……ijaoooo koji tulum sta ce tek da bude u ponoc
http://www.youtube.com/v/0Oyo84O_9hA&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/0Oyo84O_9hA&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

JAOOOJ Ludnica je večeras čovječeee!!!

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

"Snaga je riječi upravo neizreciva. Dobro odabrana riječ često je zaustavljala vojsku u bijegu, poraz pretvarala u pobjedu, spašavala čitavo carstvo.."

Emile DeGirardin

E saće da operem po crnjaku!
šareno, šareno..

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Kroz prozor.
Idila.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Toliko je bilo stvari u životu kojih smo se bojali. A nije trebelo. Trebalo je živjeti…

Ivo Andrić

Toliko je bilo stvari u životu kojih smo se bojali. A nije trebelo. Trebalo je živjeti…

Ivo Andrić


……………ahm……….
…..hm………da……hm……..vidi ti naseg Ivu kako nam tek sada kaze trebalo je zivjeti
,,,,hm,,,,,,,,pa sta nam to nisi reko kad je trebalo to reci a ne sad kad je kasno
……hm…….Ivo,Ivo……hm ….da te ne stujem i ….hm …..hm kako da kazem ….hm da nisi dalji rod od najdrazeg izbornika mire ćire blazevictudjman ne bih ti samo stao ….hm na ovome
reko bi ti ja sta si trebao napraviti
hm…..trebalo je ovo,ono….hm TREBALO JE…..TREBALO je
hm
pofuk

Toliko je bilo stvari u životu kojih smo se bojali. A nije trebelo. Trebalo je živjeti…

Ivo Andrić


draga bako tj.bakicaao
daj mi molim te pomogni
kako da nadjem stranicu najforumas jer bih htio tebe tamo predloziti za najforumasa kako zenskog roda(znaci najforumasicu) tako i za sveukupno najforumasa
unaprijed hvala
tvoj pohfuk,pardon apciha,,,,sory jos jednom pardon
tvoj pofuk

Bijele koke s neba pale, cijelo selo zatrpale!
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Toliko je bilo stvari u životu kojih smo se bojali. A nije trebelo. Trebalo je živjeti…

Ivo Andrić


draga bako tj.bakicaao
daj mi molim te pomogni
kako da nadjem stranicu najforumas jer bih htio tebe tamo predloziti za najforumasa kako zenskog roda(znaci najforumasicu) tako i za sveukupno najforumasa
unaprijed hvala
tvoj pohfuk,pardon apciha,,,,sory jos jednom pardon
tvoj pofuk
[/quote]
…ma ima puno boljih od mene…jedino da možda otvoriš temu za najforumašicu bakicuuu [rolleyes]

New Report

Close