Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

..Bohinj i Koper u Casablanci…

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

..Pula u Port Harkuru…

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

…eto bijah na rođendanu kod dede Jove,a zločesta Mica mu spremila tortu sa vijagrom…hmmm Mico,Mico… [rolleyes]


…eto bijah na rođendanu kod dede Jove,a zločesta Mica mu spremila tortu sa vijagrom…hmmm Mico,Mico… [rolleyes]

odlican post samo bi bio primjereni na stranici sex jer ipak moramo paziti da nam ova stranica ostane nevine i cista
pofuk



…eto bijah na rođendanu kod dede Jove,a zločesta Mica mu spremila tortu sa vijagrom…hmmm Mico,Mico… [rolleyes]

odlican post samo bi bio primjereni na stranici sex jer ipak moramo paziti da nam ova stranica ostane nevine i cista
pofuk
[/quote]
…ma ne brini pofuk…to je čista vijagra iz apoteke,a kakva je Mica ostat će i nevina… [tongue]

Ja pa kaj se žališ..
Ak zeme poklon zdravo za gotovo ostat će i tebi kriška, dvije za kroz noć… [rolleyes]

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Ja pa kaj se žališ..
Ak zeme poklon zdravo za gotovo ostat će i tebi kriška, dvije za kroz noć… [rolleyes]

…ma ne žalim se ja…žao mi Mice,dala se u trošak…a rezultat upitan…znamo samo Jova i ja… [rolleyes]

Kojima se žuri, ti neka piju mlada vina;
meni neka natoče staroga vina koje je spremljeno pod drevnim konzulima…
Ti koji želiš ljubav one u zrelijoj dobi, budeš li samo ustrajao, steći ćeš doličnu nagradu.

Publije Ovidije Nazon


Kojima se žuri, ti neka piju mlada vina;
meni neka natoče staroga vina koje je spremljeno pod drevnim konzulima…
Ti koji želiš ljubav one u zrelijoj dobi, budeš li samo ustrajao, steći ćeš doličnu nagradu.

Publije Ovidije Nazon

…..tak si lepo počela [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Kojima se žuri, ti neka piju mlada vina;
meni neka natoče staroga vina koje je spremljeno pod drevnim konzulima…
Ti koji želiš ljubav one u zrelijoj dobi, budeš li samo ustrajao, steći ćeš doličnu nagradu.

Publije Ovidije Nazon


sta je njemu pak sad??????
e moj Publije
pofuk

Pofuk,

postavio bih ti jedno pitanje, ali mislim da nije zgodno, …..ali nema veze,

kako to da nikad nismo zadovoljni ni kad gubimo ni kad dobivamo? kad gubimo..čini nam se da je to previše a kad dobivamo..uvijek malo?

nismo li ti i ja ovdje neki marginalci…što misliš?

samo što nije...


Pofuk,

postavio bih ti jedno pitanje, ali mislim da nije zgodno, …..ali nema veze,

kako to da nikad nismo zadovoljni ni kad gubimo ni kad dobivamo? kad gubimo..čini nam se da je to previše a kad dobivamo..uvijek malo?

nismo li ti i ja ovdje neki marginalci…što misliš?


ja sam svugdje marginalac
a u Vasem pitanju mi nije nista cudno makar se slazem da je cudno jer bejkona se mi drzimo
mjera je bit svih stvari pa tako je cudno kada nije cudno
pofuk

New Report

Close