Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

http://www.youtube.com/watch?v=DCqvYaxJv24&mode=related&search=
i svima sve najbolje od moje braće
Pofuk

Ne vole oni koji ne pokazuju svoju ljubav.
Engleska

Postoje ljudi koji vam izvade srce i postoje ljudi koji ga vrate na
mjesto.
Elizabeth David


Uf, preživjeh današnji dan.

Baron. [thumbsup]

Ja jedva čekam da današnji preživim.

BAKICAAA

Kompići..

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

………ajoj…………..
pofuk

Zašto ne ideš tragom prirode, kad je sve što se događa tako prirodno!

Epiktet

pofuk ovde
vece
oprostite kaj gnjavim ali dobil sam dvije pozivnice za inauguraciju OBABE BARAKA kao najprespektivniji rooki 2008 godine na forumu pa molim ako ima ko zainteresiran nek se javi da ide samnom pa da podijelimo troskove za benzin
unaprijed hvala
podijelit troskove smjestaja netrebamo jer sam naso smjestaj u parku vosingtona sa ostalim svjetskim forumasima
pofuk


pofuk ovde
vece
oprostite kaj gnjavim ali dobil sam dvije pozivnice za inauguraciju OBABE BARAKA kao najprespektivniji rooki 2008 godine na forumu pa molim ako ima ko zainteresiran nek se javi da ide samnom pa da podijelimo troskove za benzin
unaprijed hvala
podijelit troskove smjestaja netrebamo jer sam naso smjestaj u parku vosingtona sa ostalim svjetskim forumasima
pofuk

šta imaš DC-9?

samo što nije...

Živjeti nije uvijek ugodno, ali je uvijek zanimljivo.

A. G. Matoš


nije lose samo taj predsjednik olimpijskog odbora precijenjuje svoju maštu malo previse u zadnje vreme i bas mi nije zanimljiv
molim te bakicaaae daj se vrati starim dobrim grcima koji i u poznim godinama djeluju svjeze
unaprijed hvala
pofuk



pofuk ovde
vece
oprostite kaj gnjavim ali dobil sam dvije pozivnice za inauguraciju OBABE BARAKA kao najprespektivniji rooki 2008 godine na forumu pa molim ako ima ko zainteresiran nek se javi da ide samnom pa da podijelimo troskove za benzin
unaprijed hvala
podijelit troskove smjestaja netrebamo jer sam naso smjestaj u parku vosingtona sa ostalim svjetskim forumasima
pofuk

šta imaš DC-9?
[/quote]
ha ha ha

vece
vec duze vrijem citam vrlo kvalitetne postove cijenjenog kolege-ice mig29 pa bih molio ako bi mogao-gla sletjeti na ovu stranicu jer mislim da su vrlo kvalitetni postovi a buduci da je meni zabranjeno pisati na temi TA i savjeti onda bi mogli tu na ovoj stranici otvoriti kvalitetnu diskusiju



pofuk ovde
vece
oprostite kaj gnjavim ali dobil sam dvije pozivnice za inauguraciju OBABE BARAKA kao najprespektivniji rooki 2008 godine na forumu pa molim ako ima ko zainteresiran nek se javi da ide samnom pa da podijelimo troskove za benzin
unaprijed hvala
podijelit troskove smjestaja netrebamo jer sam naso smjestaj u parku vosingtona sa ostalim svjetskim forumasima
pofuk

šta imaš DC-9?
[/quote]
ne nego idem najvjerojatnije sa kolegom mig-29
pofuk

New Report

Close