Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

A s druge strane, ti "svećenici" uživaju u izobilju, zlatu, svili i kadifi, vole seksat malu dječicu oba spola, i za to im ne pada vlas s glave….Stigmatiziraju pedere i lezbejke, a svi su tamo manje više blago rečeno homići…koji nam s oltara poručuju koješta, što nebi pas s maslom pojeo…

Evo ja sam partizan i homić, bijelac (nisam crnac jer sam iz hrvatske), jel se mogu doć ispovjedit, i da li će mi oprostit grijehe, a što je grijeh?

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

…bakarčiću,bakarčiću …,ča si se jutros stal na levu nogu… [smiley]…joj,joj koja isključivost,evo ja za sebe kažem da sam umjereni katolik,al život nikad ne gledam crno bijelom tehnikom…eto stvari treba pogledati malo pobliže…,možda da uđeš malo u te crkve,da udahneš tu stoljetnu tišinu,da upoznaš nekog svećenika,da sa njim porazgovaraš,možda bi promijenio mišljenje…ili zadržao staro… [rolleyes]

Kak ste krenuli ovaj bu se topic trebal prekrstiti u "golenska visoravan" ili nekaj slično.
Jebate, po (ne)veri se ljudi sam poklati moreju, kaj još to nije jasno. Isto tak i po nacionalnoj osnovi. Zato "pis braćo i sestre, pis".
Jebeš veru s kojom v križarske ratove treba iti. Ko je probal i jen mu je dosta bil, ili nije?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Kak ste krenuli ovaj bu se topic trebal prekrstiti u "golenska visoravan" ili nekaj slično.
Jebate, po (ne)veri se ljudi sam poklati moreju, kaj još to nije jasno. Isto tak i po nacionalnoj osnovi. Zato "pis braćo i sestre, pis".
Jebeš veru s kojom v križarske ratove treba iti. Ko je probal i jen mu je dosta bil, ili nije?!

…evo,ja odmah čkomim… [rolleyes],i odoh sjeckat luk… [proud]


A s druge strane, ti "svećenici" uživaju u izobilju, zlatu, svili i kadifi, vole seksat malu dječicu oba spola, i za to im ne pada vlas s glave….Stigmatiziraju pedere i lezbejke, a svi su tamo manje više blago rečeno homići…koji nam s oltara poručuju koješta, što nebi pas s maslom pojeo…

Kakve to veze ima s mojom vjerom?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Dijete je nastavak vrste, koje obično, kad naraste, zna bit dosta nezgodno; obično se ubiješ da mu nešto objasniš iz matematike, pa plaćaš skupe instrukcije, da bi upisalo fakultet koji studira jedno desetljeće i pol i potpuno te financijski i psihički iscrpi, poslije je na tvojoj grbači jer nezna ništa radit u životu, a na kraju ti je pun racku djece pa makar bila i tvoja.

Vi boduli ste pod hipnotičkim dojmom crkvene ništarije i oligarha Bozanića i one vucibatine Sudca…

Oprosti bakar ali s ovim dijelom tvog posta se neću složiti…jer djeca mogu biti i drugačija,ponos i potpora roditeljima. Ja imam predivnu kčerku koja ne propušta niti jednu priliku pokazati nam da je uz nas, da ako bilo što zatrebamo možemo se osloniti na nju.Ne samo materijalno[na sreču to mi nije ni potrebno] ,več više duhovna ili bolje rečeno psihološka podrška.
Djecu treba znati odgojiti,treba ih znati postaviti na noge,usaditi im prave vrijednosti,pokazati im primjerom te vrijednosti …nije samo stvoriti djecu,kupovati njihovu naklonost skupim igračkama,kasnije autima itd…s djecom treba provoditi dosta vremena, s njima živjeti,a ne pored njih…ma neću više ništa reči ,samo nisam mogla ovo prešutjeti.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


A s druge strane, ti "svećenici" uživaju u izobilju, zlatu, svili i kadifi, vole seksat malu dječicu oba spola, i za to im ne pada vlas s glave….Stigmatiziraju pedere i lezbejke, a svi su tamo manje više blago rečeno homići…koji nam s oltara poručuju koješta, što nebi pas s maslom pojeo…

Evo ja sam partizan i homić, bijelac (nisam crnac jer sam iz hrvatske), jel se mogu doć ispovjedit, i da li će mi oprostit grijehe, a što je grijeh?

A zašto to poistovječivanje svečenika sa vjerom? I on je ljudsko biće koje če pred Bogom odgovarati za svoje postupke . I ne kažem da ljudi trebaju biti vjernici fanatici, več se po naćelu ljudskosti ponašati i živjeti…to je za mene vjera.Poštovati sve ljude oko sebe,poštovati prirodu,poštovati razlike među ljudima, biti tolerantan i čisto živjeti.
Ipak mislim da bi ti jedna dobra ispovjed dobro došla,da si oslobodiš i olakšaš dušu [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Djecu treba znati odgojiti,treba ih znati postaviti na noge,usaditi im prave vrijednosti,pokazati im primjerom te vrijednosti …nije samo stvoriti djecu,kupovati njihovu naklonost skupim igračkama,kasnije autima itd…s djecom treba provoditi dosta vremena, s njima živjeti,a ne pored njih…ma neću više ništa reči ,samo nisam mogla ovo prešutjeti.

(bil sam tolko slobodan pa sam još i poboldal) [thumbsup]

…a ovo oko vjere i župniki neću niti komentiranit. Ničije! Tu se sam čovek more rasrditi i posvaditi. A jer ste svi mi jako dragi, onda nebi rad’… [kiss]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Mare.mar svake toliko me zaista lijepo iznenadiš sa svojim riječima…samo se bojim da ih neki ljudi nikad neče čuti [sad]

[emo_cool]


Mare.mar svake toliko me zaista lijepo iznenadiš sa svojim riječima…samo se bojim da ih neki ljudi nikad neče čuti [sad]

Hvala ti na podršci…ma nisam osoba koja se prepucava po forumu,ali neke stvari jednostavno moram reči..ma čuju oni,samo su več dobrano" zatrovani"materijalizmom pa teško prodire do srca.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.




Djecu treba znati odgojiti,treba ih znati postaviti na noge,usaditi im prave vrijednosti,pokazati im primjerom te vrijednosti …nije samo stvoriti djecu,kupovati njihovu naklonost skupim igračkama,kasnije autima itd…s djecom treba provoditi dosta vremena, s njima živjeti,a ne pored njih…ma neću više ništa reči ,samo nisam mogla ovo prešutjeti.

(bil sam tolko slobodan pa sam još i poboldal) [thumbsup]

a ovo oko vjere i župniki neću niti komentiranit. Ničije! Tu se sam čovek more rasrditi i posvaditi. A jer ste svi mi jako dragi, onda nebi rad’… [kiss]
[/quote]

Slažem se ..nema svađe,možemo samo raspravljati..ali vjera je intimna stvar svakog pojedinca u koju se ne treba miješati.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Mare.mar svake toliko me zaista lijepo iznenadiš sa svojim riječima…samo se bojim da ih neki ljudi nikad neče čuti [sad]

Hvala ti na podršci…ma nisam osoba koja se prepucava po forumu,ali neke stvari jednostavno moram reči..ma čuju oni,samo su več dobrano" zatrovani"materijalizmom pa teško prodire do srca.
[/quote]
…čak nebi rekel da je u pitanju materijalizam ili ona stara "lova kvari ljude". Lova je sasvim v redu, ali pohlepa je gadna stvar…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close