Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica




Čestit i blagoslovljen Božić od srca želim svima na ovom našem forumu, a osobito pofuku kojemu želim da Božić pronađe u sebi.


da se javim da nisam pronasel sebe al sam pronasel Bozic u sebi
sad sam stal na vagu i dobil sam 4 kile u 3 dana…….hm………vise me ni jedna mačka nebu pogledala ak ovak nastavim slaviti……
pofuk
[/quote]
Dobro dok ti na gastroskopiji ne vele da moraš na ispumpavanje božića. [wink]
[/quote]
ha ha ha ha ha
cuj jedne godine sam sve vjerske obicaje slavio dok nisam sa svojim frendom jevrejem otisel na hanuku i osto bez para jer sam sve sam moro caltati……..i na kraju sam posle svih svetaca,bozica ,bajrama i ostalog mislil da sam nasel nekaj u sebi a kad ono to bio čep od neke flaše žestice i završil sam na psihijatriji…….odjeljenje vjerski fanatizam…..
ah……..jos me sve boli
pofuk

……….ah kako se ja osecam……..
http://www.youtube.com/v/6DDK2y2Dqig&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/6DDK2y2Dqig&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk


cuj jedne godine sam sve vjerske obicaje slavio dok nisam sa svojim frendom jevrejem otisel na hanuku i osto bez para jer sam sve sam moro caltati……..i na kraju sam posle svih svetaca,bozica ,bajrama i ostalog mislil da sam nasel nekaj u sebi a kad ono to bio čep od neke flaše žestice i završil sam na psihijatriji…….odjeljenje vjerski fanatizam…..
ah……..jos me sve boli
pofuk

ja sam ti jenput išel u dvoranu jehovinih svedoka, onak baš iz puke znatiželje.
Pazi, "dvorana". Očekival sam višeboj, skok u dalj, vis, trčanje na kratke staze,… nemam pojma.
I lik ti ima propoved i na kraju ti nosi čašu črnjaka i svaki onak malo pošnjofa i lik ti to donese meni na "koštanje" a ja ti njemu lepo pitam dal slobodno….on meni veli "dapače" i ja ti to spijem na eks.
I od onda više nejdem tam…. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

@Pofuk & Oči jene žene
To te ja pitam…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

vratil sam se, videl sam kaj ima i sad idem dalje opet po starome…
Zdrastvujtje! [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



cuj jedne godine sam sve vjerske obicaje slavio dok nisam sa svojim frendom jevrejem otisel na hanuku i osto bez para jer sam sve sam moro caltati……..i na kraju sam posle svih svetaca,bozica ,bajrama i ostalog mislil da sam nasel nekaj u sebi a kad ono to bio čep od neke flaše žestice i završil sam na psihijatriji…….odjeljenje vjerski fanatizam…..
ah……..jos me sve boli
pofuk

ja sam ti jenput išel u dvoranu jehovinih svedoka, onak baš iz puke znatiželje.
Pazi, "dvorana". Očekival sam višeboj, skok u dalj, vis, trčanje na kratke staze,… nemam pojma.
I lik ti ima propoved i na kraju ti nosi čašu črnjaka i svaki onak malo pošnjofa i lik ti to donese meni na "koštanje" a ja ti njemu lepo pitam dal slobodno….on meni veli "dapače" i ja ti to spijem na eks.
I od onda više nejdem tam…. [wink]

[/quote]
pa ja sam mislio da sam ja jedini vjerski fanatik na forumu kad ono pojavio se ti
pofuk

@Pofuk: Znaš kak se veli "misliti je drek znati" (ima i dalje ali nečem)

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

……..ahm………
pofuk

………hm……
jutro
pofuk

Dobro jutro dragi puče
dobro jutro, oj, Pofuče
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Dobro jutro dragi puče
dobro jutro, oj, Pofuče
[wink]

ha ha ha…..
….dan…….
pofuk

………….aaaaahm………
pofuk

New Report

Close