Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Evo i mene nakon dugo vremena, da vam svima zaželim sretan Božić.

14.04.2008.

…….ahm……….
pofuk

Dobro jutro želim svima.


Čestit Božić svima.

Lijepo rečeno:jednostavno i iskreno,bravo mladiću.

Sretan Božić dragi ljudi…..Izgleda da bude bil i bijeli [thumbsup]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

BOZICNA POSLANICA by POFUK
makar sam ja zadnji koji bi trebao to napraviti ali cu je objaviti
dakle od kud da krenem
juce sam za kompom proveo ponoc jer sam ocekivao da ce se nama svima nas dragi i jedini nadbiskup obratiti
jako sam zabrinut za njega
da mu slucajno nije lose?????da se nije okrenuo samo materijalnim dobrima???????
dok sam citao Vase cestitke u obliku poruka tijekom jucerasnjeg dana sam citav dan plakao koliko ste me dirnuli
kako ja svaki dan zelim svima sta si zele ja se nisam obratio sa cestitkom i cekao sam da me nadbiskup usmjeri sta da ucinim…………cekao i cekao……..i onda sam se zapitao kakav sam ja to covek
pa gdje je nadbiskup???????ja samo cekam a ko zna sta je sa njime……….molio bih ako iko ima kakvu informacije da mi kaze
unaprijed hvala
pofuk

Svako dobro svima.Budite mi zdravi i veseli!


Svako dobro svima.Budite mi zdravi i veseli!

e tenks
daj molim te kresni jednu bozicnu da se razgibamo tu na virtualnoj
pofuk

OBAVIJEST
zg.25.12.ljeta gospodnjeg 2008.
danas sam imo jednu jedinu zelju
da se zabijeli zagreb grad
da sa svog balkona uhvatim na dlan jednu pahulju snijega i da osjetim kako se lagano topi
bile su naznake da bi se molo konacno meni nesto ispuniti ali opet ćorak
pofuk


pa gdje je nadbiskup???????ja samo cekam a ko zna sta je sa njime……….molio bih ako iko ima kakvu informacije da mi kaze
unaprijed hvala
pofuk

Mislim da je nadbiskup čistil čižme za onoga koji je napal papu…valjda opet atentat s cipelama [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



pa gdje je nadbiskup???????ja samo cekam a ko zna sta je sa njime……….molio bih ako iko ima kakvu informacije da mi kaze
unaprijed hvala
pofuk

Mislim da je nadbiskup čistil čižme za onoga koji je napal papu…valjda opet atentat s cipelama [wink]
[/quote]
hm………moze biti………..
meni su iz pouzdanih izvora iz vatikana javili da je atentator dobro prosel jer da švicarci imaju nozeve…………zamisli peh……ponese te bozicni duh…oces zagrliti i izljubiti bozjeg izaslanika a kad ono agenti cie te zaskoce i zavrsis u cuzi
pa ti budi istinski vjernik koji se usudi prepustiti osjecajima u vatikanu
….vidis kak je nama na forumu bilo lepo sa nasim nadbiskupom ….moglo se cakulati sa njim o svem i svacemu a frajer nis………pazi moras imat na umu da je nas nadbiskup imal dost jaku skvadru na temi okupljanje razbijaca a nije nis poduzimal kad je stado malo zalutalo
pofuk

hm, bilo bi krasno da nam se papa dojde v ekipu…(Vjeko, deder otpri "vjerski kutak" pa možda dojde i papa, a ja …ja se odma prekrstim vu "kalež" tak da bum u duhu topica).
Baš bi štel papu pitati par stvari pa da me zeme za nekog, kaj ti ja znam, taman potrkala….nema veze samo da sam v sustavu PDV 0%!!!
Joj, kak bi to bilo božanstveno! [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close