Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Mislim, kako se ja ovdje uklapam, pa nemam pojma o kolačićima, to je još jedna od tema na koju ne mogu parirat (uz književnost, povijest umjetnosti, Stari Rim i još starija Grčka, opere, kompozitori, grnčarija iz brončanog doba etc…)…nemam sreće s vama djevojkama…baš nemam.

…možda je za tebe Žuži Jelinek… [lol]


…ah,izluđuju me te pretprazničke pripreme…na kraju najradije pobjegnem svojoj mami…ona sve pripremi…kuća ostane čista…,ali danas sam cijelo popodne pripremala nekakvu specijalnu hladetinu…

Nonicaaa pa ti imaš i mamu??!! Pa nisi ti još PRAVA nona.Vi ste jedna vrlo zdrava i jaaaako dugooooovječna familja! Koji je vaš recept za dug život?

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

bakar ne gubi nadu, sjeti se kako je M.Bandić rekao da su cure uvijek više cijenile mangupe i macho tipove…


Mislim, kako se ja ovdje uklapam, pa nemam pojma o kolačićima, to je još jedna od tema na koju ne mogu parirat (uz književnost, povijest umjetnosti, Stari Rim i još starija Grčka, opere, kompozitori, grnčarija iz brončanog doba etc…)…nemam sreće s vama djevojkama…baš nemam.

pa predloži temu,mi cure se lako uklapamo [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Mislim, kako se ja ovdje uklapam, pa nemam pojma o kolačićima, to je još jedna od tema na koju ne mogu parirat (uz književnost, povijest umjetnosti, Stari Rim i još starija Grčka, opere, kompozitori, grnčarija iz brončanog doba etc…)…nemam sreće s vama djevojkama…baš nemam.

znanje će tvoje žene uvijek rado upijat [proud]….. ako si uz to još i dobrog srca bit češ njihov slatki kolačić [proud]


bakar ne gubi nadu, sjeti se kako je M.Bandić rekao da su cure uvijek više cijenile mangupe i macho tipove…

znaći ima nade za vas dvojicu..samo koji je mangup a koji macho tip? [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Nonicaaa pa ti imaš i mamu??!! Pa nisi ti još PRAVA nona.Vi ste jedna vrlo zdrava i jaaaako dugooooovječna familja! Koji je vaš recept za dug život?


…pa tri S…sport,sex,i slatko… [lol]

Ja nisan ni jedno ni drugo , ja gren spat (opet) lahku noć… [yawn]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Ja sam macho…i još visok, crn, snažan, nježan, bogat, uvijek pun razumijevanja, perem, kuham, ne moram na posao do 17…šarafam po garaži povremeno da prekratim dosadu…


Ja nisan ni jedno ni drugo , ja gren spat (opet) lahku noć… [yawn]

reci odmah da si pospanko da se ne trudimo puno [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Ja nisan ni jedno ni drugo , ja gren spat (opet) lahku noć… [yawn]

…a,dobro…onda si bar za slatko…ni baš neč… [lol] [lol]


Ja sam macho…i još visok, crn, snažan, nježan, bogat, uvijek pun razumijevanja, perem, kuham, ne moram na posao do 17…šarafam po garaži povremeno da prekratim dosadu…

i ništa ne tražiš,samo se hvališ ..
kad ovo čitam dođe mi da te usvojim [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close