Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Jebate, malo-malo vas čovek ostavi same, kak deca, odma nered ostavite.
Ki bu vrag za vama pospravljal?!
[tongue]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Jačim nas čini ono što dajemo,a ne ono što primamo,
bogatijima nas čini ono što uštedimo,a ne ono što zaradimo…

a.n.

Dobar dan i faljen Isus! [smiley]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Smrt Fašizmu….!!!

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Harte su opet krešile….ali nisu još dosti, još vavek ližen rani, ako ovako bude hodilo i jutra jutro, more bit da će mi i zacelet, a onda bi mogli i veramente ča i prehitit na konto korente, a nonicaaaa ča ti misliš o sen ten šušuron.
Ovo je namjenjeno i frižiderčiću da pokuša prevest svojim rječima [wink]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

@Bakar: Ništ te nisam razmel, ali sam 100% ziher da nisi ništ pametnog niti dospomenul. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Harte su opet krešile….ali nisu još dosti, još vavek ližen rani, ako ovako bude hodilo i jutra jutro, more bit da će mi i zacelet, a onda bi mogli i veramente ča i prehitit na konto korente, a nonicaaaa ča ti misliš o sen ten šušuron.
Ovo je namjenjeno i frižiderčiću da pokuša prevest svojim rječima [wink]

…kega kaška uji…,taj se i gušterice boji… [rolleyes]

…a možda harte nisu ni krešile,nego se more kalalo od vele štige… [proud]



Harte su opet krešile….ali nisu još dosti, još vavek ližen rani, ako ovako bude hodilo i jutra jutro, more bit da će mi i zacelet, a onda bi mogli i veramente ča i prehitit na konto korente, a nonicaaaa ča ti misliš o sen ten šušuron.
Ovo je namjenjeno i frižiderčiću da pokuša prevest svojim rječima [wink]

…kega kaška uji…,taj se i gušterice boji… [rolleyes]
[/quote]
Znaš ti, znaš,fanj o tin kačkami, si ti jen’a kačkica? Ma znaš ona lipa ča se more va njedra zet, ma onda a’va mene, bi bilo bolje da san guštericu pačal. [shocked]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"



@Bakar
: Ništ te nisam razmel, ali sam 100% ziher da nisi ništ pametnog niti dospomenul. [wink]

Ma da ča…jušto, niš ne razumeš, a se znaš ča san rekal, ma ti si mirakul od čovika… [kiss]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"




@Bakar
: Ništ te nisam razmel, ali sam 100% ziher da nisi ništ pametnog niti dospomenul. [wink]

Ma da ča…jušto, niš ne razumeš, a se znaš ča san rekal, ma ti si mirakul od čovika… [kiss]
[/quote]
…o,o,bakar…mi se pari…aš nisi kakova bakarica… [shocked]

Reagirao bih ovdje jednom dubokoumnom mišlju usko vezanom uz temu: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala, ali sumnjam da bi je tamo pustili pa eto da ne ostanete prikraćeni..
Nakon porcije ćevapa i nekoliko piva svijet izgleda puno ljepši.

Samo smireno.
Skraćeno ss.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

New Report

Close