Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Ovdje upišite svoj komentar…

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Ovdje upišite svoj komentar…

Ovdje upišite svoj komentar…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

A da vi Indijanke i VRAČ Minibarić otplešete jedan ples za prestanak oborina, napravili bi ste mali korak za vas dokone Indijance, a veliki za nas blijedolike kojima je dosta vode u svim njezinim pojavnostima.(Ajde još citirajte i M. Lovraka; "Kad se male ruke slože….pa će mi lagano pozliti i past ću plitku komu). Podjetinjili ste totalno, vraćate se u srednjoškolske dane , samo se ne sjećate prvih hvatanja za muško-ženska obilježja već lektire, grooooznooooo…. [tongue]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


A da vi Indijanke i VRAČ Minibarić otplešete jedan ples za prestanak oborina, napravili bi ste mali korak za vas dokone Indijance, a veliki za nas blijedolike kojima je dosta vode u svim njezinim pojavnostima.(Ajde još citirajte i M. Lovraka; "Kad se male ruke slože….pa će mi lagano pozliti i past ću plitku komu). Podjetinjili ste totalno, vraćate se u srednjoškolske dane , samo se ne sjećate prvih hvatanja za muško-ženska obilježja već lektire, grooooznooooo…. [tongue]

…a čuj,svaki Cigo,svoje veselje…ljudi biraju one teme koje im se sviđaju…,ili ih zaobilaze u velikom luku…nitko te ne tjera da posjećuješ ove stranice..ili da otvorite za vas zanimljivu temu… [rolleyes]


Ovdje upišite svoj komentar…

Ajooj u što se pretvori onaj moj "citat" indijanske molitve..negdje sam ga pročitala i postala,dali je to bio original ili ne,iskreno nemam pojma..jednostavno mi se svidio ..očito da je to potaklo ovu sad tenziju koju naravno nisam željela stvoriti…ma dajte ljudi opustite se.
Ako sam nešto krivo napisala ,ja se iskreno ispričavam i molim onog tko ima original neka ispravi.. [kiss]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Ovdje upišite svoj komentar…

Htjela sam nešto stavit al nešto nije u redu,moram pogledat di je problem,isprike za spramanje teme.


Htjela sam nešto stavit al nešto nije u redu,moram pogledat di je problem,isprike za spramanje teme.

Ma šta je ovo ?????????????

Za sve mačkice z foruma..
http://www.youtube.com/watch?v=HHhhcKxflMY

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

New Report

Close