Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


MiniBar, ne brini za loše ocjene…budi ponosan na njih; a ako te baš smetaju, otvori si novi nick pa ih friziraj i peglaj koliko želiš. Od mene 100%!

Da otprem novi nick?! To kaj sam MiniBar ne znači da sam naljepnica….kak su neki.
Nema šanse, ili MiniBar ili nek me ukineju, ali drugi nick nebute vidli!
Evo Marcelijus tebi isto stotka kak si god bedastoču povedal…. [wink]

@Bakica: Tagore se stvarno tak piše il’ je možda "ta gore" ?! Prosvetli me! [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Da otprem novi nick?! To kaj sam MiniBar ne znači da sam naljepnica….kak su neki.
Nema šanse, ili MiniBar ili nek me ukineju, ali drugi nick nebute vidli!
Evo Marcelijus tebi isto stotka kak si god bedastoču povedal…. [wink]

@Bakica: Tagore se stvarno tak piše il’ je možda "ta gore" ?! Prosvetli me! [wink]

Zgodno bi zvučalo BarMini
[lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

BarMini Moris
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


BarMini Moris
[wink]

ako išta ostane nakon ovog pada [lol]
ali ja imam bubu iz 68′,tako da sam bez obzira na sve mobilna [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



BarMini Moris
[wink]

ako išta ostane nakon ovog pada [lol]
ali ja imam bubu iz 68′,tako da sam bez obzira na sve mobilna [wink]
[/quote]
neka pada, nek propada, nek me vrag zeme….samo nek mi ovo da!
"Buba" M6 [pray]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


BarMini Moris
[wink]

A što kažeš na Bar-Mitzvah , jesi obavil to [tongue]

a super , 2 je prolazna ocjena [lol]

SVAKOGA DANA POČETI IZNOVA

Svakoga dana početi iznova, u tome je velika mudrost. Tko to ostvari, otrest će se velikih briga i bit će sretan. Dale Carneggie piše kako se jedan gospodin riješio svih briga dok je promatrao ženu kako pere suđe. Za vrijeme tog pranja je pjevala i to ga je dovelo do razmišljanja: "Vidiš, ti si već osamnaest godina oženjen i ona svakoga dana pere suđe. Da je onda, kada smo se vjenčali vidjela pred sobom sve zdjele, tanjure i žlice na hrpi, koje će morati oprati, bilo bi to golemo brdo koje bi je uplašilo, i izgubila bi svu radost života."
I onda je razmišljao dalje. Razlog zašto moja žena ne stvara nikakve probleme u vezi pranja suđa je samo u tome, jer pred očima ima uvijek suđe onoga dana. Tada mu je sinulo: uzrok njegovih briga je upravo u tome, jer želi sve suđe u jednom danu oprati: i ovo koje je danas prljavo, i ono što će biti sutra i prekosutra. Tada je došao do korisne spoznaje: svakoga dana treba početi iznova.
"Danas" je jedino vrijeme u mojim rukama. Za sutra još ne znam ništa. Jučerašnji dan već je potonuo u vječnost.
Carpe diem! – iskoristi dan, mudra izreka starih rimljana. Moramo isključiti iz svojih briga prošlost i budućnost. "Svakom danu je dosta brige njegove!"
Naravno da će mnogi na to odgovoriti; moramo se brinuti, jer kamo ćemo dospjeti. Moramo stvarati planove, jer ne može se živjeti iz dana u dan. Sve to zaista moramo činiti. Moramo imati pred očima ozbiljnost života. Ali to samo znači da moramo ispuniti zadaću današnjeg dana. Svakoga dana svaku stvar moramo iznova uzeti u ruke, a ne elektrificirati živce. Poslovica veli: "Ne prelazi preko mosta, dok ne dođeš do njega."
Što se tiče prošlih dana što možeš učiniti, a buduće ne znamo hoćemo li ih uopće doživjeti. Ako ih doživimo vjerojatno više nećemo imati ovih današnjih briga. "Ne možete u istu rijeku dva puta nogom stati." Rijeka teče naprijed i svakog trenutka je u njoj druga voda. Tako teku i naši dani. Svaki je drukčiji i prije nego sutrašnji dan "proteče" pokraj nas, već će izgledati drukčiji, nego što nam ga naše brige danas predočuju. Jedino što imamo je "danas".

A šta Bosanac kaže kad mješalica prođe?
– Prođe loto!

Kako se na bosanski kaze košarkaš?
Basket Balija

Kako se na makedonskom kaže Romeo i Julija?
Dramata na crknuti švaleri.

na mađarskom – nogomet? Ideš-podaš-meni-dodaš.
[lol]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

još na mađarskom
štala: Mu-barak.
bankomat: Serekeš
silovanje: Jebešnepitaš
lovac na papige: Ara-fat
nemoj me hebat: edzgere-nemere-edspede-nemere
osa: neberemed
pčela: beremed
bumbar: jebeberemed

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ušutkajte pjesnika

Ušutkajte pjesnika
I bit će manje riječi među nama
– Manje slučajnog sjaja
Manje tajanstvenog leta …
Sigurniji bit će trenutak,
A izgubljeno bit će doba…

Vlado Gotovac

još je netko gledao htv1 večeras……. [smiley]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

New Report

Close