Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica



Dobra vam veče dobri ljudi !!!!!!!!
Bakicaaa,a gdje je pijača? [shocked]
slavimo li?

…no stvarno! [shocked]

[/quote]
…e,moj mini bar bar za tebe to nije problem…zagledaš se u svoju nutrinu…i dno duše puno pijače… [proud]

A ka van je sad pak ova ista- Karla? Malica ima lipi profil, ča je-je.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Viš frižiderčić , ne moreš nonicun nalahko i njoj jezičina dela leva-leva.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


…e,moj mini bar bar za tebe to nije problem…zagledaš se u svoju nutrinu…i dno duše puno pijače… [proud]

[cool]

@Bakar
: Bog i bogme, je…. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


A ka van je sad pak ova ista- Karla? Malica ima lipi profil, ča je-je.

San maloj Karle poslal "molbu" da budemo prijatelji, ma niš ne odgovara, biće joj se ne pijažan ili ste me vi dve okretikale.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


A ka van je sad pak ova ista- Karla? Malica ima lipi profil, ča je-je.

…ma,kakova ista…ča si i ti nonić,pa te oči slabo služe… [rolleyes],a ja se poufala da si mladićina… [proud]

Niš gren ja spat, aš je skoro 10 ur, lipo se vi divojke naklafrajte i nakretikajte.Al lahku noć van želin i da harte jutra opet kreše [pray] [thumbsup]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Niš gren ja spat, aš je skoro 10 ur, lipo se vi divojke naklafrajte i nakretikajte.Al lahku noć van želin i da harte jutra opet kreše [pray] [thumbsup]

…e,kad bi još ča večeras krešilo… [rolleyes] [lol]


Niš gren ja spat, aš je skoro 10 ur, lipo se vi divojke naklafrajte i nakretikajte.Al lahku noć van želin i da harte jutra opet kreše [pray] [thumbsup]

Kaj je Bakar, crtič prešel i gotovo…si muž il si naljepnica?! [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Niš gren ja spat, aš je skoro 10 ur, lipo se vi divojke naklafrajte i nakretikajte.Al lahku noć van želin i da harte jutra opet kreše [pray] [thumbsup]

…e,kad bi još ča večeras krešilo… [rolleyes] [lol]
[/quote]
A ja nezna ča imaš na lageru, kod mene je sve ispravno i u takmičarskoj kondiciji.Nego, žali mi se frižiderčić da nas dvoje niš ne razme.Ma mu lipo spjegaj da ni niš propustil važnega.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Nadam se da to ča kod tebe mora krešit ne prati trenutni DJI, aš inače niš od "proslave" rođendana. [lol]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

…a ča ćeš,deda Jova je prišal od Mice,nekako štuf…,a i bećarina spi…,pa mi se pari da niš večeras… [rolleyes]

New Report

Close