Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


minibare (ili frižiderčiću, kak bi te neki zločesti oslovili:) potpisujem svaku riječ [thumbsup]

no, si videl kaj si to CUkreni dozvoljava… tak čoveka vrije-đati. Toga ni v Shitvillu nema.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



ma vraga sam velika…metar i šezdeset+šumska jagoda [lol]

Bonbončić [smiley]
[/quote]

da vrag vraga jebe, napisal bi komentar, i na jedno i na drugo, ali budu me pretirali s foruma kak stari biciklin z grunta.
[wink] [lol] [kiss] [sealed]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…Mare.mar što će ti USA…odi u Rusiju…ne moraš ni brodom,ni avionom…,usput ja sam se bojala vožnje avionom samo prvi put,ali mi je stjuard doneso jedan konjak,pa mi je poslije bilo svejedno… [lol]


…Mare.mar što će ti USA…odi u Rusiju…ne moraš ni brodom,ni avionom…,usput ja sam se bojala vožnje avionom samo prvi put,ali mi je stjuard doneso jedan konjak,pa mi je poslije bilo svejedno… [lol]

kao jedan izrazito religijozni čovek, moj izbor je definitivno Sveta zemlja

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Bakicaaa, bravo, vidim da smo opet prijatelji, više nisi SLO.I nemaš više metlu… [kiss]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Bakicaaa, bravo, vidim da smo opet prijatelji, više nisi SLO.I nemaš više metlu… [kiss]

…ah,što ću s tobom… [rolleyes]

Mare, gle ovo….

joj zaboravil sam staviti zvučnu kulisu

http://www.youtube.com/v/gkftr4fbmMc&hl=en&fs=1″> name=”allowFullScreen” value=”true”>http://www.youtube.com/v/gkftr4fbmMc&hl=en&fs=1″ type=”application/x-shockwave-flash” allowscriptaccess=”always” allowfullscreen=”true” width=”425″ height=”344″>

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!




ma vraga sam velika…metar i šezdeset+šumska jagoda [lol]

Bonbončić [smiley]
[/quote]

da vrag vraga jebe, napisal bi komentar, i na jedno i na drugo, ali budu me pretirali s foruma kak stari biciklin z grunta.
[wink] [lol] [kiss] [sealed]
[/quote]
Ajd e reci na što ti ovo liči?

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Ajd e reci na što ti ovo liči?

Koje? Smajleki…. je pa to sam gledal na emisiji za gluho-njeme osobe.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Mare, gle ovo….

Frižidrčić je zaheban lik…

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Ćo, si mali barić, ma si fanj šegav, ča je-je.Ti zajik žveljto dela, leva-leva!

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Opće, oću koleginici pomoći prebroditi visinsku bolest, sad dok je na trdome…a ti tak.
Jezoš jezoš kaj bu Rega rekla…. [tongue]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close