Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Pozdrav svima !!
Imam jedno ozbiljno pitanje…pa molim i ozbiljan odgovor.
Putovala bih brodom u USA, gdje naći informacije iz koje nama najbliže luke polazi,koliko dugo traje to putovanje itd…?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Pozdrav svima !!
Imam jedno ozbiljno pitanje…pa molim i ozbiljan odgovor.
Putovala bih brodom u USA, gdje naći informacije iz koje nama najbliže luke polazi,koliko dugo traje to putovanje itd…?

to znači da od mene odgovor sigurno neš dobila, makar ga znam… [wink]

Joj da, e ako budeš išla, de se javi, imam jednog frenda tam pa bi mu rado poslal nekaj novaca, malo jajci i špeka, koji metar klobasic….tak da čovek ima. Vidiš kakvo ih je zlo snašlo. Thanks

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


aha…sad mi tek jasno zašto nas bakicaa časti lijepim mislima i stihovima skoro svakom RANOM zorom…[rolleyes]

gle fakat….meni je tek sad jasno. da nisi rekel celi bi život bil u zabludi. Thanks

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Pozdrav svima !!
Imam jedno ozbiljno pitanje…pa molim i ozbiljan odgovor.
Putovala bih brodom u USA, gdje naći informacije iz koje nama najbliže luke polazi,koliko dugo traje to putovanje itd…?

to znači da od mene odgovor sigurno neš dobila, makar ga znam… [wink]
[/quote]

A za kaj nebum dobila odgovor? Daj reci,tražim i tražim ali ne nalazim ono što mi treba..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


A za kaj nebum dobila odgovor? Daj reci,tražim i tražim ali ne nalazim ono što mi treba..

nebrem verovati da bi ti od mene očekivala ozbiljan odgovor (a i bilo ko drugi)
ali budem probal pa možda pomogne:
no uglavnom, taj brod s kojim bi ti išla, zove se inače avijon (avion tak nekak). Stoji ti u zračnoj luci Frankfurt (ili Amsterdam) i ide ti obično na sve strane sveta tak i u USA. Plovidba traje nekih cca 10-12 sati, ali ti slobodno računaj celi dan.. Bar je tak meni. Dok presjedneš, pa si spiješ, pa još nek je ekipa pa se i napiješ…..pa te ne puste na pticu (neznam zakaj)….
Čak dva-tri dana zna to trajati. Je, dva tri dana.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

ima još jedna alternativa, a to je da staneš u sueskom kanalu pa da probaš zastopirati koji ovaj ratni brod kaj ti ide na relaciji USA-Perzijski zaljev.
[lol] [lol]

No, ja sam tak stopiral od Vž do Njemačke. Oblekel sam si minicu i na -10 palac i to je to….Ide veruj mi !

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



A za kaj nebum dobila odgovor? Daj reci,tražim i tražim ali ne nalazim ono što mi treba..

nebrem verovati da bi ti od mene očekivala ozbiljan odgovor (a i bilo ko drugi)
ali budem probal pa možda pomogne:
no uglavnom, taj brod s kojim bi ti išla, zove se inače avijon (avion tak nekak). Stoji ti u zračnoj luci Frankfurt (ili Amsterdam) i ide ti obično na sve strane sveta tak i u USA. Plovidba traje nekih cca 10-12 sati, ali ti slobodno računaj celi dan.. Bar je tak meni. Dok presjedneš, pa si spiješ, pa još nek je ekipa pa se i napiješ…..pa te ne puste na pticu (neznam zakaj)….
Čak dva-tri dana zna to trajati. Je, dva tri dana.
[/quote]

nema šanse..ne sjedam u avion ni mrtva…ako ništa,imam puno atp dionica pa bum si zela jedan brod i idem.. [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


nema šanse..ne sjedam u avion ni mrtva…ako ništa,imam puno atp dionica pa bum si zela jedan brod i idem.. [lol]

em te razmem. Zato je obavezna oprema dok prvi put ideš na avijon – ploskica (čak dve)

Pitanje: Kak se u Shitvillu veli za helikopter?!
Frflan
[lol] [lol]
(e , de je ona Karla ili Karlo? Ni vrag da se uvredio/la….I molim da se već jenput izjasni oko spola da se ne moram zajebavati s pisanjem. Ak je peder nek veli da je peder i bu dobil mesto u vladi. Ili na Pantofčaku.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Nevjerojatno, ali i ja mrzim avione [angry]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Nevjerojatno, ali i ja mrzim avione [angry]

Iju, gle Bakreni se (po)vratio….Zdravo Bakar!
Kak se veli "bakreni" na latinskom?!

CUkreni

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ovdje upišite svoj komentar…

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Nevjerojatno, ali i ja mrzim avione [angry]

da ti znaš kakvih [thumbsup] ima stjuardesa nebi tak zboril…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close