Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Od sutra učim Taljanski….

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Javljaju da je gdin.Pofuk radi ravnoteže nakrcao platinastu plavušu na desno koljeno i uskoro kreće u naturalističko pojašnjenje značenja svog imena.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Od sutra učim Taljanski….

…a da započneš sa hrvatskim za početak… [rolleyes]

ne ponjemajem
I don’t unterstand U
Ich verstehe nicht
Edzglave nerazmem (mađarski)

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Objema damama….

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


…ništa ti meni nisi poslao…a i moraš se prije toga dokazati…,neću ti ja valjda biti prva… [lol]

Piše mi da mi je zahtjev za prijateljstvom na čekanju kod tebe, a ti si prava Slovenija, vječno ti se neko treba dokazivat.Vitlaš s tim valjkom…i ništa nedaš…bolje bi ti metla pristajala….hehe

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Javljaju da je gdin.Pofuk radi ravnoteže nakrcao platinastu plavušu na desno koljeno i uskoro kreće u naturalističko pojašnjenje značenja svog imena.

…da ih nije nakrcao na Atlansku…,onda im nema spasa,a i puše jako jugo… [lol]

Bakre, posveti se ti vodici.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


ne ponjemajem
I don’t unterstand U
Ich verstehe nicht
Edzglave nerazmem (mađarski)

Where do you come from?

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Bakre, posveti se ti vodici.

Bih ali je više nema…Maminjo…

I will ask you one question "Do you feel lucky?"



…ništa ti meni nisi poslao…a i moraš se prije toga dokazati…,neću ti ja valjda biti prva… [lol]

Piše mi da mi je zahtjev za prijateljstvom na čekanju kod tebe, a ti si prava Slovenija, vječno ti se neko treba dokazivat.Vitlaš s tim valjkom…i ništa nedaš…bolje bi ti metla pristajala….hehe
[/quote]
…al ti jezičak brzo izlazi… [wink]



…ništa ti meni nisi poslao…a i moraš se prije toga dokazati…,neću ti ja valjda biti prva… [lol]

Piše mi da mi je zahtjev za prijateljstvom na čekanju kod tebe, a ti si prava Slovenija, vječno ti se neko treba dokazivat.Vitlaš s tim valjkom…i ništa nedaš…bolje bi ti metla pristajala….hehe
[/quote]

Preletel je granicu …sad je v austriji.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close