Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Kolege mi javljaju da je viđen zavaljen s cigarom u čubama kako pridržava za bedra mladu crnku bujnog dekoltea u svom krilu. Navodno mačka ima strašno mazan pogled i zavodljiv osmjeh kojeg ne skida s punih usana šapučući dragom nam kolegi nježno na uho.
Izgleda da i Poštovani, kao i burza, raste… ..prema pričama…

Ak je Pofuk u pitanju, niš’ mi ni žal….Neka! I prav mu budi kaj mu je tak.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Imam već masu prijatelja , a nikako do ikonice…

a šta če ti,samo da ti sjede za vratom [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Kako ovo radite ; da uzmete nečiji tekst (svjetlije) u svoju poruku, a onda se nadovežete sa svojim komentarom (crno)?

I will ask you one question "Do you feel lucky?"



Kolege mi javljaju da je viđen zavaljen s cigarom u čubama kako pridržava za bedra mladu crnku bujnog dekoltea u svom krilu. Navodno mačka ima strašno mazan pogled i zavodljiv osmjeh kojeg ne skida s punih usana šapučući dragom nam kolegi nježno na uho.
Izgleda da i Poštovani, kao i burza, raste… ..prema pričama…

Ak je Pofuk u pitanju, niš’ mi ni žal….Neka! I prav mu budi kaj mu je tak.
[/quote]
…bolje da mu je tak…nego da je njoj puka tak…,ča bi rekli Dalmatinci… [lol]



Koliko moram imat prijatelja da bi mi se pojavila sličica sa silueto čovječuljka između slikice sa dječim digitronom (made in Istra) i jarko zelene zvijezdice?

…pitaj moderatora… [rolleyes]
[/quote]

ima bakica ono nekaj, okalgiju….kad te tresne imal buš i zvezdice i točkice i sve kaj ti treba da buš bil pravi čovek. Em smo si to prešli. ovak ili onak

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

???

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Frižiderčić, baš sam se od srca nasmel…

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Baš ti je krasno cveče. Kaj su to petunije?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Kako ovo radite ; da uzmete nečiji tekst (svjetlije) u svoju poruku, a onda se nadovežete sa svojim komentarom (crno)?

ic a sikret [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Kako ovo radite ; da uzmete nečiji tekst (svjetlije) u svoju poruku, a onda se nadovežete sa svojim komentarom (crno)?

ideš na post na koji želiš odgovoriti i samo klikneš CITIRAJ..ispod pišeše svoj odgovor [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Imam već masu prijatelja , a nikako do ikonice…


…bakar…,u laži su kratke noge…gdje su ti prijatelji… [rolleyes],a posebno kad se gleda iz profila… [lol]


???

sve v redu….

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close