Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica






a ,čuj ….u moje vreme su prave žene za taj pozdrav delile pljuske [undecid]…..no ponos je odavno zaboravljena kategorija [huh]

je znam, sad je to kompliment! "Bok komadi"!
[/quote]
…ništa,slijedeći put te zovemo na okupljanje forumašica…,pa ćeš provjeriti…još ako si iz Sračinca… [lol]
[/quote]

Izvrsno! Daj bog vaći kup! [cool]
Em ti to "biti z Sračinca" ni greh, samo ni lepo ni za čuti.

[/quote]

greh nije ,samo je sramota [cool]
[/quote]

…to namerno nisam htel napisati…. [wink] [lol]
pa da mi neko sutra dojde prozore prat.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…Karla..,možemo mi okupljanje obaviti i u Sračincu…kakva nam je burza,trebat će nam… [lol]

niš ne brini mini bare ,kad buš tolko godina v sračincu kak ja i sram te bu prešel [embarass]


…Karla..,možemo mi okupljanje obaviti i u Sračincu…kakva nam je burza,trebat će nam… [lol]

ti si Bakica, jako hrabra osoba. Ali znam tam prava mjesta, pa ak se ko odluči, nema beda. Mogu biti i turistički vodič po vinskim cestama. Tak da….

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


…Karla..,možemo mi okupljanje obaviti i u Sračincu…kakva nam je burza,trebat će nam… [lol]

meni paše ,da nikog ne moram pobirati uz put [rolleyes]


niš ne brini mini bare ,kad buš tolko godina v sračincu kak ja i sram te bu prešel [embarass]

nemoj me žderat da si Srakarska sneha ili zet? ili kaj već

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



niš ne brini mini bare ,kad buš tolko godina v sračincu kak ja i sram te bu prešel [embarass]

nemoj me žderat da si Srakarska sneha ili zet? ili kaj već
[/quote]

no ,to nek zasad ostane misterija …idem ,žurim ,punica me treba ,one su u sračincu ,gadne [proud]




niš ne brini mini bare ,kad buš tolko godina v sračincu kak ja i sram te bu prešel [embarass]

nemoj me žderat da si Srakarska sneha ili zet? ili kaj već
[/quote]

no ,to nek zasad ostane misterija …idem ,žurim ,punica me treba ,one su u sračincu ,gadne [proud]
[/quote]

idi samo, idi, naj se punici zame-rjati

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…prestala kiša…odoh i ja prošetati da vidim što ima novo u mom Shitwilageu… [proud] [cool]

Odoh i ja. Zdravo svima!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

….dan……….noc ……ili sta vec je
pofuk

Prispodoba burzovnog ulagača…

[img]http://goodbyesergeants.com/images/chimppig_animated.gif[/img]

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

New Report

Close