Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Mare, KRIVO!!! A ja se očito pogubil v matematiki… [tongue]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…eto i prijatelj iz nekad bratske republike mi se javio i rekao da ide proslaviti svoj praznik u kafanu… [smiley] e,mare.mar nemoj dva put zvat…mogli bi se i zaletit… [proud]


…eto i prijatelj iz nekad bratske republike mi se javio i rekao da ide proslaviti svoj praznik u kafanu… [smiley] e,mare.mar nemoj dva put zvat…mogli bi se i zaletit… [proud]

Bog i bogme! Mene ne treba 2x zvati ak je fešta u pitanju.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Mare, KRIVO!!! A ja se očito pogubil v matematiki… [tongue]

skužila sam [lol] a što radiš onda na burzi kad ti matematika ne ide..?
šalim se,ja sam nekad bila državni prvak u natjecanju u matematici a da mi sad moj profa vidi portfelj,zgrozio bi se ..ali nema to veze sa matematikom..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


…eto i prijatelj iz nekad bratske republike mi se javio i rekao da ide proslaviti svoj praznik u kafanu… [smiley] e,mare.mar nemoj dva put zvat…mogli bi se i zaletit… [proud]

samo se vi zaletite,samo pazite da ne preletite.. [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Mare, KRIVO!!! A ja se očito pogubil v matematiki… [tongue]

skužila sam [lol] a što radiš onda na burzi kad ti matematika ne ide..?
šalim se,ja sam nekad bila državni prvak u natjecanju u matematici a da mi sad moj profa vidi portfelj,zgrozio bi se ..ali nema to veze sa matematikom..
[/quote]

Gle, moj stari je bil trgovac. I on me je učil otprilike ovak:
"Sinek, 1 i 1 negda je 2, a negda je 11, sve zavisi dal si dužen il su ti dužni" [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…eh…,kamo sam ja zalutala…ja sam uvijek bila malo poetična dušica…al se nikad nisam posvađala sa matematikom… [wink]

Društvo,lijepo vas pozdravljam i želim ugodan nastavak dana..odoh ja,moram se polako pripremati …uživajte! [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Društvo,lijepo vas pozdravljam i želim ugodan nastavak dana..odoh ja,moram se polako pripremati …uživajte! [wink]

…dodaj malo vode u juhu…ako navratimo…nikad se ne zna… [rolleyes]

no i kaj sad. Iz matematike sam imal 2 jedva, ali sam se učil iz Demidoviča i Bronštajna (u srednjoj)
Tolko me volela profesorica. A i ja nju!
Kod nje si jedino nisam mogel napisati ocjenu jer je vrag sve pamtil… ALI 2 SAM IMAL!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…eh,draga moja ekipa od sjećanje na kobasice,čvarke,kremenadle i ino…odmah mi je narastao trbuh…ode bakica u teretanu…


…eh,draga moja ekipa od sjećanje na kobasice,čvarke,kremenadle i ino…odmah mi je narastao trbuh…ode bakica u teretanu…

sam’ na jesti misliš… (rugao se lonac loncu, a oboje črni)

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close