Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

ee, vi se sad malo previše skrenuli u desno..riječ je bila o danu Republike i pionirima [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

je , da se MiniBar pofali….prije puuuno let, v to doba negde cirka +- par dana je
napravljen idejni plan za MiniBar i položena konstrukcija [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


ee, vi se sad malo previše skrenuli u desno..riječ je bila o danu Republike i pionirima [lol]

…u pravu si mare.mar….,al je vrijeme ručka ili poslije ručka pa zastranismo… [smiley]


kod nas se tolko nije drmalo po rakiji, ali zato kuhanog vina nije falilo. [wink]
Koja mrtva burza?! Jedino burza rada, a i to je došlo tek kasnije, ili?!

a kod nas je uvijek bila kuhana rakija i medenica ujutro spremna..tamooko 05h se počelo skupljati drušvo ,muškarci pili čistu rakiju a žene medenicu..kasnije se kuhalo vino..
ma koja vražja burza, ni novca nije bilo i nekako svejedno svi dobro živjeli..a danas ? Isto je kolinje nekako u to vrijeme ali više ne željno očekivano več samo da se tog posla riješiti..sve na brzinu…ništa više nema čari.Sve se gleda kroz računicu..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


je , da se MiniBar pofali….prije puuuno let, v to doba negde cirka +- par dana je
napravljen idejni plan za MiniBar i položena konstrukcija [wink]

…e,vidi se da si već tada imao poduzetničkog dara…


ee, vi se sad malo previše skrenuli u desno..riječ je bila o danu Republike i pionirima [lol]

No, kolinje su uvjek išle skupa s 29-tim. Isto ko i frezanje goric (vinograda).
Burza – fućkaš burzu!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



je , da se MiniBar pofali….prije puuuno let, v to doba negde cirka +- par dana je
napravljen idejni plan za MiniBar i položena konstrukcija [wink]

…e,vidi se da si već tada imao poduzetničkog dara…
[/quote]

Ne ja…..moj pape! [lol]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


je , da se MiniBar pofali….prije puuuno let, v to doba negde cirka +- par dana je
napravljen idejni plan za MiniBar i položena konstrukcija [wink]

zar i ti?pa čestitam i tebi [wink] kod mene je mala_mare tih dana isplanirana i dobro uspjela [lol]
i kog vraga če nam burza,ma tadašnji naš ulog je bio najprofitabilniji [thumbsup]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



kod nas se tolko nije drmalo po rakiji, ali zato kuhanog vina nije falilo. [wink]
Koja mrtva burza?! Jedino burza rada, a i to je došlo tek kasnije, ili?!

a kod nas je uvijek bila kuhana rakija i medenica ujutro spremna..tamooko 05h se počelo skupljati drušvo ,muškarci pili čistu rakiju a žene medenicu..kasnije se kuhalo vino..
ma koja vražja burza, ni novca nije bilo i nekako svejedno svi dobro živjeli..a danas ? Isto je kolinje nekako u to vrijeme ali više ne željno očekivano več samo da se tog posla riješiti..sve na brzinu…ništa više nema čari.Sve se gleda kroz računicu..
[/quote]

je , danas dojde mesar, obavi svoje za 3-4 sata. Posle se naločeju viskija kak drvlje, meso na stol i nek čeka jutro. …

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…ah,a kod mene brudet danas za ručak…mogla sam bar sarmu za sjećanje… [smiley]




je , da se MiniBar pofali….prije puuuno let, v to doba negde cirka +- par dana je
napravljen idejni plan za MiniBar i položena konstrukcija [wink]

…e,vidi se da si već tada imao poduzetničkog dara…
[/quote]

Ne ja…..moj pape! [lol]
[/quote]

ups..i ja skužila da si ti ulagao [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


…ah,a kod mene brudet danas za ručak…mogla sam bar sarmu za sjećanje… [smiley]

a vidi,ja imam večeras feštu..pa navratite [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close