Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Daj mi majko iglicu i crvenog konca
Da zašijem titovku za ranjenog borca.
Smrt fašizmu a sloboda narodu
i mene će moja mati pionirom zvati…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

joj sad sam se i ja pocel prisjecat
mene kad su primali u pionire su mi prisli dva coveka u koznim mantilima i rekli su pofuk ti bus dal intonaciju jer imas dobar glas makar si na zlu glasu i onda pocnete svi pevati kad pofuk krene hej slaveni
i kaj se desilo……nazdero sam se nekakvih sendvica i oblio sa pipi i oni su nas odpelali na pozornicu i kad sam trebo krenuti sa himnom ja sam zaspal…….tolko su bili besni na mene da su me preko neke veze na kraju primili u pionire jer su me hreli izbaciti,a ta moja veza im je objasnila da me nemogu izbaciti jer nisam jos dao zakletvu da cu biti
posten
iskren
odan
napredan
istrajan
radin
e i sad da nastavim
ja sam Vam se tak prezdero da sam spavo sve dok nisam uso na crobex
ma ko me zbudi majku da mu da ne kazem sta……
pofuk
nis odo ja u zimski san

da Bakice i ja sam se isto skrivala,ono ujutro rano nisam voljela,ali tamo popodne kad bi se isprobavale prve kobasice i krafne onda više nije bilo skrivanja.. [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

…a da sve je mirisalo na kobasice i čvarke…a balone su nam radili od mjehura…


…a ja se sjećam samo mokrih nožica,mirisa snijega i prve učiteljice…

moja je sirota učiteljica godinu dana poslje otišla u mirovinu. Nemam pojma zakaj [wink]
sirotica

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…hm..,sad sam se sjetila da sam bila i pionirska…i da sam dobila po nosu jer sam svoj djeci pročitala ocjene iz imenika… [smiley]


…a da sve je mirisalo na kobasice i čvarke…a balone su nam radili od mjehura…

I onda mlado meso …

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



…a da sve je mirisalo na kobasice i čvarke…a balone su nam radili od mjehura…

I onda mlado meso …
[/quote]
…misliš ono kremenadle i pečene krvavice sa kuhanim krompirom i kiselim kupusom…

je, baš to…Al se nekad dobro jelo, a tek pilo, sam kaj je onda MiniBar bil fakat Mini-MiniBar

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

i onda najbolje, dok su radili kobasice, pa malo junetine, jooooj još ak se našlo malo konjetine.
I unda v suleraj zapaliti pa sve na dim, šunke….jaaaao kak je to krasno viselo.
A na batini, celi redenik kobasic’ ….. meter x nekoliko.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…uvijek su me fascinirale one kobasice što su izlazile iz one šprice…,a mama je stalno vikala da ne bude prepapreno za djecu… odrasli su stalno ispijali ljutu šljivovicu…i pri tom svaki put stresli ramena…o burzi nitko pojma nije imao…
…bila su to lijepa vremena…

kod nas se tolko nije drmalo po rakiji, ali zato kuhanog vina nije falilo. [wink]
Koja mrtva burza?! Jedino burza rada, a i to je došlo tek kasnije, ili?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close