Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

ČA SMO NA OVON SVITU

Ča smo na ovon svitu,
ča smo na ovon svitu,
ča smo na ovon svitu,
čovik se upita.

Kad su puna justa,
kad se vino lije,
kad jema vele fjorini,
glende i šulaci,
namisto ovi da plače,
od srca se smije.

Ča smo na ovon svitu,
kad je život taki,
ča smo naovon svitu
čovik se upita.

Ča se more kad je život taki,
dokle jednon lipo cvita cviće,
dotle drugom samo drača niče.
Ča se more kad je život taki.

A čoviku svakon malo triba,
kad se rodi ni naramak slame,
kad otegne sve je crna zemja,
ne triba mu ni dva paša jame.

(Toma Bebić)

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

OBAVIJEST
OSVRT NA TRGOVINSKI DAN
neznam sta da kazem
najbolje da poslusamo sta ovaj maneken kaže
http://www.youtube.com/v/2cGg8hghlp0&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/2cGg8hghlp0&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

molit cu ako ima neko nekog manekena sa jubitoa od neke druge radna organizacije pa nek stavi
unaprijed hvala
pofuk

"Jedanaest muškaraca sklopilo je savez i stalo drugoj jedanaestorici nasuprot. Zadatak je zabiti loptu u protivnička vrata. To je nogomet. Sve što karakterizira muški kolektiv je tu: pravilo, zavjet, uniforma, protivnik.
I igra je toliko važna da je pedeset hiljada ljudi gleda bez daha.
I ako neko zna što znači biti u ratu, logoru, poduzimati opasne pothvate, biti na ratnom brodu s osamdeset osam sličnih muškaraca stavljajući život na kocku, i ako proživi ono što Amundsen ili Shackelton pričaju o svojim drugovima, sudionicima antarktičke ekspedicije, tu nadmoć, spokoj, odricanje, solidarnost, humor, ljubaznost, samožrtvovanje, koje su ti ljudi pokazali jedan prema drugome, počinje razumijevati što je to što oblikuje, stvara i održava muški kolektiv.
I počinje razumijevati da je prijateljstvo moguće samo među muškarcima."

Bela Hanvas
Nevidljivo zbivanje

"Jedanaest muškaraca sklopilo je savez i stalo drugoj jedanaestorici nasuprot. Zadatak je zabiti loptu u protivnička vrata. To je nogomet. Sve što karakterizira muški kolektiv je tu: pravilo, zavjet, uniforma, protivnik.
I igra je toliko važna da je pedeset hiljada ljudi gleda bez daha.
I ako neko zna što znači biti u ratu, logoru, poduzimati opasne pothvate, biti na ratnom brodu s osamdeset osam sličnih muškaraca stavljajući život na kocku, i ako proživi ono što Amundsen ili Shackelton pričaju o svojim drugovima, sudionicima antarktičke ekspedicije, tu nadmoć, spokoj, odricanje, solidarnost, humor, ljubaznost, samožrtvovanje, koje su ti ljudi pokazali jedan prema drugome, počinje razumijevati što je to što oblikuje, stvara i održava muški kolektiv.
I počinje razumijevati da je prijateljstvo moguće samo među muškarcima."

Bela Hanvas
Nevidljivo zbivanje


hm……….
musko prijateljstvo…….hm………
musko prijateljstvo…….hm………
da to je najvisi stupanj kod prijateljstva
jer kad musko naguzi (zajebe) musko u poslu onda ovaj sa pravom moze reci je me naguzio dok to kod drugih prijateljstva nemozemo reci
zato su muska prijateljstva toliko sentimentalna
pofuk

OBAVIJEST
ovim putem Vas obavjestavam da se idem razgibati za spavanje i posle na spavanac
http://www.youtube.com/v/BFS82E5QY9Q&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/BFS82E5QY9Q&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

SIROMAŠTVO
Nikad nisam bio siromašan, ali sam bio bez novca.
Biti bez novaca je prolazno stanje,
biti siromašan je stanje duha…

Mike Todd

"Jedanaest muškaraca sklopilo je savez i stalo drugoj jedanaestorici nasuprot. Zadatak je zabiti loptu u protivnička vrata. To je nogomet. Sve što karakterizira muški kolektiv je tu: pravilo, zavjet, uniforma, protivnik.
I igra je toliko važna da je pedeset hiljada ljudi gleda bez daha.
I ako neko zna što znači biti u ratu, logoru, poduzimati opasne pothvate, biti na ratnom brodu s osamdeset osam sličnih muškaraca stavljajući život na kocku, i ako proživi ono što Amundsen ili Shackelton pričaju o svojim drugovima, sudionicima antarktičke ekspedicije, tu nadmoć, spokoj, odricanje, solidarnost, humor, ljubaznost, samožrtvovanje, koje su ti ljudi pokazali jedan prema drugome, počinje razumijevati što je to što oblikuje, stvara i održava muški kolektiv.
I počinje razumijevati da je prijateljstvo moguće samo među muškarcima."

Bela Hanvas
Nevidljivo zbivanje

Istina! Women womini lupus est! [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


hm……….
musko prijateljstvo…….hm………
musko prijateljstvo…….hm………
da to je najvisi stupanj kod prijateljstva
jer kad musko naguzi (zajebe) musko u poslu onda ovaj sa pravom moze reci je me naguzio dok to kod drugih prijateljstva nemozemo reci
zato su muska prijateljstva toliko sentimentalna
pofuk

hm, hm. Pofuk, ah da, sad vidim da si eksplicitno napisao u poslu
Sad mi je puno jasnije – zakaj sam tak sentimentalan?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

SIROMAŠTVO
Nikad nisam bio siromašan, ali sam bio bez novca.
Biti bez novaca je prolazno stanje,
biti siromašan je stanje duha…

Mike Todd

Dok bil sam još tulike mlad…često sam putovao auto-stopom i izvan zemlje.
Jedanput mi je jedan austrijanac, vozač kamiona, kojeg sam haltao rek’o kao (bilo je to baš ono poratno vrijeme):
"Ma šta oćeš, imaš zdrave ruke, zdrave noge, znaš jezike…nema te čega biti strah"

i to je istina. Siromaštvo je definitivno odraz siromašnog duha!
Čestitam Bakica!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ako pobjednik ne vidi poraženog,
onda je to velika "kazna".
Nije suština u tome biti na počasnom mjestu,
jer sa vrha najlakše se pada.
A pad, može bit i lom.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Baš sam gledao podnevne vijesti na HTVu. Čovječe, jedne dobre vijesti nema. Ali jedne…
Jedino vremenska prognoza da bi moglo biti malo snijega čini mi se ok, ali to je ipak samo prognoza.
[sad]

http://www.youtube.com/v/ftDw9YBmSxw&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/ftDw9YBmSxw&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close