Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

OBAVIJEST
osvrt na trgovinski dan
nazalost sam m islio da necu morati vise ovu stvar pustati ali sta je tu je
http://www.youtube.com/v/AKRCo3347fw&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/AKRCo3347fw&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

OBAVIJEST
BUDUCI DA ME VJEKO MODERIRA MORAM OVDJE OBJAVITI KAKO CE IZGLEDATI NAJAVLJENI PROSVJED MALIH DIONICARA
http://www.youtube.com/v/YkqFXZxAI28&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/YkqFXZxAI28&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

Da vas informiram o novootkrivenoj životinjskoj vrsti u Zagorju – Zagorska Panda

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Tako mi malo treba
U maglovito i kišovito jesenje jutro pomisao na nestajanje je logično. Ali ne zabrinjava me to što će sve i svi oko mene jednog dana umrijeti. Ne zabrinjavaju me ni krizanteme koje je netko ukrao ni bezdušni ljudi. Eto, i danas je bio loš dan na burzi i sutra će, a možda i neće. Važno je nastaviti vožnju, kako je znala reći moja izgubljena prijateljica, jer ne ubija nas ništa drugo, nego rana na duši. Zahvaljuj se na životu svaki dan, na hladnoj buri i ledenoj magli, zahvaljuj na paklenoj vrućini…zahvaljuj na smijehu i plaču. Zahvaljuj na mokrim cipelama i pokislom licu, crknutom akumulatoru i burzovnom minusu. Ali kako je lako reći raduj se, raduj se suncu i oblaku, raduj se kiši i ledu, toplome vjetru. Lako je reći…a gdje si ti sada dok bezvoljno sjedim i zurim u strop? …a gdje si ti, Baby?

Dragi Marcelijus, da ti znaš kak je bilo jutros zima na -5 nebi tak pisal. [wink]
Ipak evo 100tka

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Hvala ti, Mini Bare. Nisam baš neki tip koji širi dobre vibracije, ali pokušavam i nadam se da ću napredovati i biti bolji. Sretno najjačima na burzi!

Zoveš li me ti to ponovo?
Dođe veče. Umor se obavija oko mene kao ruke žedne ljubavi.
Zoveš li me ti to?
Sav svoj dan dao sam ti, svirepa vladarko, moraš li me lišiti i noći moje?
Negdje se sve završava, a nama pripada samoća tame.
Zar je morao glas tvoj da je probije i mene da pogodi?
Zar veče ne svira svoju svirku sna pred tvojim vratima?
I krilate zvijezde zar se nikada ne pružaju tiho na nebu iznad tvoje nemilosrdne kule?
Ne umire li cvijeće u tvom cvjetnjaku nikada blago u prašini?
Moraš li me zvati, nemirnice?
Neka onda tužne oči ljubavi uzalud bdiju i plaču.
Neka žižak gori u samotnoj kući.
Neka splav vrati domovima umorne radnike.
Ja se otimam od svojih snova i hitam na tvoj poziv…

Tagore


Hvala ti, Mini Bare. Nisam baš neki tip koji širi dobre vibracije, ali pokušavam i nadam se da ću napredovati i biti bolji. Sretno najjačima na burzi!

Nada umire zadnja, samo naprijed… i, fućkaš burzu jer bit će bolje.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Tako mi malo treba
U maglovito i kišovito jesenje jutro pomisao na nestajanje je logično. Ali ne zabrinjava me to što će sve i svi oko mene jednog dana umrijeti. Ne zabrinjavaju me ni krizanteme koje je netko ukrao ni bezdušni ljudi. Eto, i danas je bio loš dan na burzi i sutra će, a možda i neće. Važno je nastaviti vožnju, kako je znala reći moja izgubljena prijateljica, jer ne ubija nas ništa drugo, nego rana na duši. Zahvaljuj se na životu svaki dan, na hladnoj buri i ledenoj magli, zahvaljuj na paklenoj vrućini…zahvaljuj na smijehu i plaču. Zahvaljuj na mokrim cipelama i pokislom licu, crknutom akumulatoru i burzovnom minusu. Ali kako je lako reći raduj se, raduj se suncu i oblaku, raduj se kiši i ledu, toplome vjetru. Lako je reći…a gdje si ti sada dok bezvoljno sjedim i zurim u strop? …a gdje si ti, Baby?

Opet si ovo jako lijepo napisao,opet iskreno i duboko.
A ja bih ti rekla zahvali se i suncu i kiši,i buri i magli..zahvali se životu jer ga imaš,ali i sjećanju na svoju Baby..ona nije uz tebe,ali sjećanja imaš..ona žive i njih ti nitko ne može uzeti…glavu gore,sutra je novi dan. [smiley]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Hvala, mare.mar…nadam se da svoju "bolest" ne širim po forumu…jer ima nas sve više…


Hvala, mare.mar…nadam se da svoju "bolest" ne širim po forumu…jer ima nas sve više…

ma sreća je da monitor može svašta podnijeti [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Ne sijeci istinom kao nožem, nego je govori s ljubavlju.

Paramahamsa Swami Mahesvaranan

New Report

Close