Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

@mare.mar
Mislim da je taj broj gostiju samo jedan od bugova novog (sada već starog) lica Poslovnog. Znamo da mnoge stvari nisu implementirane(ignore), a neke funkcije na koje se forumaši žale (prijatelji online), programeri nisu uspjeli kvalitetno riješiti. Nadajmo se da se uprava neće povesti za Sanaderovom štednjom, već da će im povećati plaće kako bi bili još motiviraniji za stvaranje boljih stranica P.D.-a.

Znam da nije pravo mjesto za to, ali vjerujem da se nećete ljutiti ako pitam.
Dakle, ako netko kojim slučajem planira u skoro vrijeme kupovati neku inf./el.teh robu,
ali u višem cijenovnom razredu (recimo nešto kao HP EliteBook), eto može se javiti.
Ljudi smo, ćemo se dogovorit…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

dan
pofuk

….ah…..
pofuk

sretna i laka vam noc ma gdje bili
http://www.youtube.com/v/tFyKAUBkdOs&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/tFyKAUBkdOs&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

Ono što poštujemo i ono čega se bojimo u našem je tijelu.

Lao Ce

Ono što poštujemo i ono čega se bojimo u našem je tijelu.

Lao Ce


nema vise kod mene momentalno toga jer sam upravo bio na wcu


Ono što poštujemo i ono čega se bojimo u našem je tijelu.

Lao Ce


nema vise kod mene momentalno toga jer sam upravo bio na wcu
[/quote]

nisi pun sebe [kiss]



Ono što poštujemo i ono čega se bojimo u našem je tijelu.

Lao Ce


nema vise kod mene momentalno toga jer sam upravo bio na wcu
[/quote]

nisi pun sebe [kiss]
[/quote]
bio sam dok nisam upoznao crobex
pofuk


bio sam dok nisam upoznao crobex
pofuk
[/quote]

vidiš što ućini virtualno poznanstvo…jer kad gledam portfelj zamišljam da je to samo virtuala.. [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

samo mi nemojte portfelj spominjat. Dovodi me u napast, a tek je ponedeljak… [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

OSVRT NA TRGOVINSKI DAN
MOLBA
pofuk ovdje
nije mi bas dobro a buduci da se bas ni internetom dobro ne sluzim ,ako bi mi netko mogao na jubito naci onu scenu kad su htzejci slavili u mimari i pjevali kad su dobili izbore pa da pusti ovde to
unaprijed hvala
pofuk

New Report

Close