Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Rekoše mi: “Više vrijedi vrabac u ruci nego golub na grani.”
Odgovorih im: “Više vrijedi golub na grani nego deset vrabaca u ruci.”
Taj golub što ga želiš doseći je život s hiljadu i jednim krilom.
Ne, to je život sam…

Halil Džubran

Rekoše mi: “Više vrijedi vrabac u ruci nego golub na grani.”
Odgovorih im: “Više vrijedi golub na grani nego deset vrabaca u ruci.”
Taj golub što ga želiš doseći je život s hiljadu i jednim krilom.
Ne, to je život sam…

Halil Džubran


…….HM……….
….TRENUTAK SAMO DA PROCITAM…
OK,JESAM PROCITO
DAKLEM……….HM……..
pofuk

I on pođe u svijet da nade broncu

Jedne večeri dušu mu obuzme želja da pravi kip “Užitka koji traje samo Tren”. I on pođe u svijet da nade broncu. Jer misliti je mogao samo u bronci.
Ali sva bronca ovog svijeta bijaše nestala, nigdje na čitavom svijetu nije se moglo naći nikakve bronce, osim bronce kipa ” Tuga koja traje Vječno ”
Taj kip on sam, svojim vlastitim rukama, bijaše napravio i postavio na grob jedinog bića koje je volio u životu. Na grob tom mrtvom biću koje je volio postavio on taj kip, svoje vlastito djelo, da služi kao znak ljudske ljubavi koja ne umire i kao simbol ljudske tuge koja traje vječno. U čitavom svijetu ne bijaše druge bronce osim bronce tog kipa.
I on uze taj kip koji je stvorio i stavi ga u veliku peć i predade ga vatri. I od bronce kipa “Tuga koja traje Vječno” napravi on kip “Užitka koji traje samo Tren”

Oscar Wilde

Cijenjeno društvo, Pofuk je postao uvaženi član, uvažene institucije HHO.
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,11,15,,141192.jl

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

A Vi Bakice izvolite malo pripaziti s tim ili tog goluba i vrapčiće.
Već kako Vam drago.
http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/3195154/index.do

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Cijenjeno društvo, Pofuk je postao uvaženi član, uvažene institucije HHO.
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,11,15,,141192.jl

[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

sretna Vam nedjelja
pofuk


Cijenjeno društvo, Pofuk je postao uvaženi član, uvažene institucije HHO.
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,11,15,,141192.jl

OBAVIJEST
pofuk ovdje
nisam se htio oglasavati u svezi sa ovom novoscu ali sad vec kad ste obavjestili sve moje jedine prijatelje koje imam moram se ocitati o tome tekstu
kad su me izabrali ja sam mislio da je doslo do zabune
medjutim na pm mi je stiglo toliko cestitki da nisam mogao vjerovati i jos uvijek sam mislio da je doslo do zabune
medjutim neki dan sam dobio telefonski poziv na nekome cudnom jeziku koji je poceo sa haj maj frend pofuk,a dalje nisam nista razumio-prvo sam pomislio da je moj frend albanac koji ima pekaru i da me zeli obavjestiti da je burak gotov-nazvo sam pekaru ali su mi poklopili slusalicu posle recenice pofuk nisi platio prosli burek,stoga sam shvatio da taj poziv koji sam dobio moze biti samo na finskom jeziku i opet je doslo do zabune
kako sam shvatio da jeopet doslo do zabune?????
to se svi sigurno pitate
metodom analiticke dedukcije sam dosao do broje s kojeg mi je bio upucen poziv(trebalo mi je oko 2 tjedna jer sam biro sve moguce brojeve)
i dobim taj broj i sta imam za cut????sta imam za cuti??????
STA IMAM ZA CUTI??????
lisac josipa se dere na mene ko stekla jer sam jednom prilikom kad sam malo dublje zagledo u casicu rekao da radojka sverko jednom svojom otpjevanim intervalom septime pojede citav njezin glas i da si ne umislja da je prvo grlo u hrvata
eto to je bio to,to je sve jedna velika zabuna ,ali sta je najgore ja sam i sam poceo vjerovati da su me zbog te izjave i mojih postova na pd primili u HHO tako da sam sad u totalnoj komi i nikako da shvatim koje su moje obaveze
pozdrav iz helsinkija
pofuk

MOLBA
totalno sam se zgubio
da li je ovo ani lennox
http://www.youtube.com/v/KWF8O6o8YHA&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/KWF8O6o8YHA&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

‘ Ne spavaju svi kojima su oči zatvorene,
niti umiju da vide svi oni kojima su oči otvorene…"

a.n.

San,ON i Ja
"Želio bi popričati s tobom,ako imaš vremena"…rekoh.
On se nasmija: "Što bi me htio pitati?. "
Pa kao roditelj: "Koje bi životne poruke želio da tvoja djeca nauče;"
Smijući se ON odgovori:
"Da nauče da nikoga ne mogu prisiliti da ih voli. mogu samo voljeti.
Da nauče da nije najvrednije ono što imaju nego ko su i što su u svojim životima..
Da nauče kako se nije dobro uspoređivati s drugima.
Da nauče kako nije bogat onaj čovjek koji najviše ima nego onaj kojem najmanje treba. Da nauče kako je dovoljno samo nekoliko sekundi da se povrijedi voljeno biće a potom su potrebne godine da se to ispravi.
Da nauče opraštati tako da sami opraštaju
Da spoznaju kako postoje osobe koje ih vole ali to ne znaju reči ili možda pokazati Da nauče da dvije osobe mogu posmatrati istu stvar a vidjeti je različito.
Da nauče da je pravi prijatelj onaj koji zna sve o njima a ipak ih voli Ljudi će zaboraviti što si rekao i učinio ali nikada neće zaboraviti kakve si osječaje u njima probudio."
Ja nastavih pitati:
"Što te najviše iznenađuje kod ljudi?"
ON odgovori:
"Što im je djetinjstvo dosadno žele da što prije odrastu a onda bi opet željeli biti djeca- Što troše zdravlje da bi stekli lovu pa potom troše lovu da bi vratili to isto zdravlje. Što raznišljaju tjeskobno o budučnosti zaboravljajući sadašnjost. Na taj način ne žive ni u sadašnjosti ni u budučnosti. Što žive kao da nikada neće umrijeti A onda umiru kao da nikada nisu živjeli.."

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Broj on-line korisnika: registiranih: 61, gostiju: 123484

O bože,ovoliko gostiju još nismo imali,a samo nas je 61 tu…kako ćemo ih uspjeti ugostiti da se osjećaju ugodno…a nema ni pofuka tu,ma gdje je samo sad kad ga trebamo ? [shocked] [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close