Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…uh,vidim ja da dok sam spremala pitu od jabuka, da mi se Pofuk malo raspoloži…Gibran dobio tri jedinice… [rolleyes]


…uh,vidim ja da dok sam spremala pitu od jabuka, da mi se Pofuk malo raspoloži…Gibran dobio tri jedinice… [rolleyes]

veliš pitu od jabuka? [wink] da palim auto ,ili?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

mff,
gore si, na jabuke stavila ploču tijesta isto ko na dnu ili si jabuke premrežila nitima tijesta ko čipkom?
mhf, uuuu

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


mff,
gore si, na jabuke stavila ploču tijesta isto ko na dnu ili si jabuke premrežila nitima tijesta ko čipkom?
mhf, uuuu

…pa gore je ispala malo rastrgana čipka… sad je još pet minuta u pećnici…pa mare.mar pali auto… [smiley] …ostat će i za ostale… [smiley]…sve miriše na cimet i jabuke…ima i malo oraha…


mff,
gore si, na jabuke stavila ploču tijesta isto ko na dnu ili si jabuke premrežila nitima tijesta ko čipkom?
mhf, uuuu

bilo jedno ili drugo ,odlično je…ja obožavam sa ribanim jabukamana dnu,pa preko toga smjesa od biskvita..kad se ohladi,okrene se i na to šlag… milina.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



mff,
gore si, na jabuke stavila ploču tijesta isto ko na dnu ili si jabuke premrežila nitima tijesta ko čipkom?
mhf, uuuu

…pa gore je ispala malo rastrgana čipka… sad je još pet minuta u pećnici…pa mare.mar pali auto… [smiley] …ostat će i za ostale… [smiley]…sve miriše na cimet i jabuke…ima i malo oraha…
[/quote]

joj,molim te ne spominji miris cimeta…mmmmmmm..jako rado,ali malo si mi daleko,a pita je najfinija kad je topla..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

eh,da je mogu sad još i virtualno podijeliti s vama…. [smiley]

A tek cimet u kuhanom vinu ….

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

pa sve lagano poštaubano, ne prejako, mmmffffffffff

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


pa sve lagano poštaubano, ne prejako, mmmffffffffff

…upravo tako… [rolleyes]




mff,
gore si, na jabuke stavila ploču tijesta isto ko na dnu ili si jabuke premrežila nitima tijesta ko čipkom?
mhf, uuuu

…pa gore je ispala malo rastrgana čipka… sad je još pet minuta u pećnici…pa mare.mar pali auto… [smiley] …ostat će i za ostale… [smiley]…sve miriše na cimet i jabuke…ima i malo oraha…
[/quote]

joj,molim te ne spominji miris cimeta…mmmmmmm..jako rado,ali >malo si mi daleko,a pita je najfinija kad je topla..
[/quote]

Molim?!

http://www.youtube.com/v/t0mRbfcwqYI&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/t0mRbfcwqYI&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


A tek cimet u kuhanom vinu ….

…noć,plava ,snijeg pada..u daljini svjetla prodiru iz malene kučice prekrivene snijegom,okružene borovima čije se grane savijaju pod težinom mokrog snijega..u kučici tiho svira muzika, lagana..iz kamina svjetluca vatra a u prostoru se širi miris pečenih jabuka iz pečnice…on zavaljen u naslonjač uz kamin čita novine ,naglo se okreče i na vratima ugleda nju…novine mu ispadaju iz ruku,lagano ustaje,zadivljeno ju promatra…nosnice mu se šire jer osjeća neodoljiv miris..pruža ruke ka njoj..ona se smiješi,prilazi mu ,pogled nježan…samo na korak udaljen od nje,on pruža ruku,uzima šalicu iz njene ruke ,prinosi ju bliže,uživa u mirisu kuhanog vina sa cimetom i klinčićima…ozarena lica okreče se i odlazi do svog naslonjača..ona ostaje na pol sobe,ruke još ispružene ka njemu lagano spušta ,okreče se i nećujno izlazi iz sobe…
ah,malo sam se zanijela… [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close