Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Moja me duša poučavala te me naučila da vrijeme ne mjerim riječima: Ovo bješe juče,ono će biti sutra. Prije nego što me duša tome naučila, prošlost zamišljah kao nepovratno vrijeme, a budućnost kao doba do kojeg neću stići.
Sada znam da je u trenu sadašnjosti svo vrijeme, sa svime što nosi i što će donijeti.

Halil Dzubran


ej Halile pa sto govoris tako jake rijeci ujutro?????
opet me budis
pofuk

Zdravo da ste svi po redu…. [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Zdravo da ste svi po redu…. [wink]

ovo mi je najljepsa zalje koju mi je itko moga zazeljeti makar ti moram priznati da sam toliko bolestan da si badava to meni zazelio
evo da ti docaram kolko sam bolestan
tolko sam bolestan da cu prije na ovoj nasoj burzi izaci iz da ne velim kurca(ispricavam se na izrazu) nego sto cu ozdraviri
svejedno hvala ti
pofuk



Zdravo da ste svi po redu…. [wink]

ovo mi je najljepsa zalje koju mi je itko moga zazeljeti makar ti moram priznati da sam toliko bolestan da si badava to meni zazelio
evo da ti docaram kolko sam bolestan
tolko sam bolestan da cu prije na ovoj nasoj burzi izaci iz da ne velim kurca(ispricavam se na izrazu) nego sto cu ozdraviri
svejedno hvala ti
pofuk
[/quote]

Drugu Pofuku, bez obzira na burzu, u tom slučaju želim brzo ozdravljenje.

http://www.youtube.com/v/VhBhgCpHyxI&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/VhBhgCpHyxI&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

hvala……..
ja mislim i da uskoro skoncam život i da mi se slucajno pojavi parta u novinama da bi mozda meni rijetkome sa razlogom pisalo crko nakon duge i teske bolesti
pofuk

OBAVIJEST
evo kao sto rekoh prije mesec ,dva vreme je i da ja pocnem pisati malo ozbiljnije osvrte na stanje na TK
ispricavam se sto Vas gnjavim na ovoj stranici sa ozbiljnijim temama ali buduci da postoji jedan simpatican gospodin koji se ufuro u ulogu moderatora kao sto sam se ja ufuro u ulogu ulagaca u dionice koji mi ne dozvoljava bilo gde drugde pisati osim ovdje pa Vam se tu obracam
eto koju gresku sam ja napravio da Vam se izjadam pa bum se malo lakse osjecal a usput bum se osvrnul na stanje u drzavi
Gospodin premijer kojeg inace cijenim je prije 2 tjedna rekel da nema frke
i sad zamislite mene budalu,umjesto da spickam sve dionice sa dobrim minusom ja ostanem u njima a i sljepci su vidjeli kada jedan bivsi intendant i teatrolog koji usput receno na svojim skupovima radi osnovne glumacke faulove poput mahanja kaziprstom i prekrizenih ruku,te ruku u dzepu i da ne nabrajam sve dalje jer se to uci na prvoj godini akademije ja opet sam sebi zaserem situaciju
i sad pazite kaj je najgore
rumenige prije 2 dana veli rast 4 posto a premijer veli da bu dobro bilo ak naraste bdp 2 posto i sad na to vise neznam uopce kaj da velim osim da mi stvarno ni bilo mjesto na burzii da ponovim molbu ako netko ima revolver da mi ga posudi na trenutak i da Vas konacno za sva vremena prestanem gnjaviti
pofuk
prijatno posle podne

http://www.youtube.com/v/ZgpKSQcAEjk&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/ZgpKSQcAEjk&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Dragi Pofuk!!!
Kako i sam kažeš ovo nije mjesto za ozbiljne teme,ali pošto si ti dio naše male zajednice želim ti reči samo par riječi.Čitam tvoje postove koji me jako često do suza nasmiju,vrate mi raspoloženje kojeg ovih zadnjih par mjeseci na burzi baš i nema…jako si duhovit,a čovjek sa takvim darom nije prazne duše kako znaš naglasiti…da na burzi ne štima to je točno,ali nije to najgore zlo.Čitam da kažeš da si bolestan,to je ono na što trebaš obratiti pozornost,vratiti svoje zdravlje..vratiti vjeru u budućnost. Puniti se pozitivom i sve što je negativno odbaciti od sebe,pa ako treba zaboravi burzu na neko vrijeme..svi smo mi u istom košu,kako kažeš pušači,ali neka je samo zdravlja..sve ostalo je ionako prolazno. Zdrav čovjek če uvijek nekako doći do novca,a bolesnom nije potreban..zato glavu gore, gledja naprijed,ne osvrči se na ono što je bilo ili što je moglo biti…biti če kako mora biti.
Od srca ti želim da što prije ozdraviš,da se izvučeš iz tog negativnog stanja ,da smogneš snage krenuti naprijed.
Sretno !

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Dragi Pofuk!!!
Kako i sam kažeš ovo nije mjesto za ozbiljne teme,ali pošto si ti dio naše male zajednice želim ti reči samo par riječi.Čitam tvoje postove koji me jako često do suza nasmiju,vrate mi raspoloženje kojeg ovih zadnjih par mjeseci na burzi baš i nema…jako si duhovit,a čovjek sa takvim darom nije prazne duše kako znaš naglasiti…da na burzi ne štima to je točno,ali nije to najgore zlo.Čitam da kažeš da si bolestan,to je ono na što trebaš obratiti pozornost,vratiti svoje zdravlje..vratiti vjeru u budućnost. Puniti se pozitivom i sve što je negativno odbaciti od sebe,pa ako treba zaboravi burzu na neko vrijeme..svi smo mi u istom košu,kako kažeš pušači,ali neka je samo zdravlja..sve ostalo je ionako prolazno. Zdrav čovjek če uvijek nekako doći do novca,a bolesnom nije potreban..zato glavu gore, gledja naprijed,ne osvrči se na ono što je bilo ili što je moglo biti…biti če kako mora biti.
Od srca ti želim da što prije ozdraviš,da se izvučeš iz tog negativnog stanja ,da smogneš snage krenuti naprijed.
Sretno !


hvala na lijepim i nadasve iskrenim zeljama
pofuk

Moja me duša savjetovala i naučila me da opažam skrivenu ljepotu kože, stasa i boje. Uputila me da se udubim u ono što ljudi nazivaju ružnim dok se njegov pravi čar i dražest ne otkriju.
Prije no što čuh savjete duše svoje, u ljepoti vidjeh treperavu baklju među stupovima dima. Sada kad je dim nestao, ne vidim ništa doli plamena.

Moja me duša poučavala i naučila me slušati glasove što ih jezik, grlo i usne ne izgovaraju.
Dok me duša nije poučila, nisam čuo ništa doli kuke i buke. Ali sada pomno slušam tišinu i čujem kako zborovi njeni poje hvalospjeve vjekovima i nebeske pjesme što objavljuju tajne nevidljivog.

Moja me duša poučavala te me naučila da svjetiljka koju nosim nije moja i da pjesma koju pjevam nije u meni nastala. Jer, ako nosim svjetlost, nisam ja svjetlost; ako i jesam lira zategnutih struna, nisam ja svirač…

(Khalil Gibran)

..Moja me duša poučavala te me je naučila da me ne uzbuđuju hvalospjevi i da ne budem nestrpljiv prema pokudama. Prije nego što me duša tome naučila, stajao sam, podozriv, na brijegu svoga djelanja sve dok vrijeme ne pošalje nekog ko će ga pohvaliti ili pokuditi.
Sada znam da drveće cvjeta u proljeće, plodove daje u ljeto, a da pritom ne mari za pohvale; znam da drveće rasipa lišće ujesen i da je golo zimi, a da se pritom ne plaši prijekora…

(Khalil Gibran)

Moja me duša poučavala te me naučila da nisam bolji od skitnica, niti viši od titana. Prije nego što me duša tome naučila, ljude sam dijelio na dvije grupe: na slabe dostojne suosjećanja ili prezira, i na moćnike dostojne da ih slijedim ili da se protiv njih pobunim.
Sada znam da sam kao jedinka sazdan od onoga od čega su svi ljudi sazdani: moja spoljašnjost je kao i njihova, moja nutrina je kao i njihova, moji ciljevi su i njihovi ciljevi, moj put je i njihov put.
Ako oni griješe, i ja griješim; ako dobro čine, ponosim se njihovim djelom; kada ustaju, s njima ustajem; kada sjednu, s njima sjedim…

(Khalil Gibran)

New Report

Close