Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Jedino stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Da dodam ovom gore navedenom,a moja duša prazna… [embarass]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

BREAKING NEWS ILI LOMLJIVE VIJESTI ILITI PARAMPARČAD VESTI
KIŠA I DALJE PADA
pofuk

"Lijepo je imati tajnu,bolovati od tajne,probuditi se u prazno jutro i sjetiti se svoje tajne.
Tajna je jedan komad vlastitog života,uživanje u bezazlenoj sebičnosti.
Tajna je kao neko unutarnje sunce koje grije samo nas.

Ponekad se odbljesak tog sunca probije kroz oči i lice i svi vide da imate tajnu i htjeli bi da vam je uzmu…"

D.Radović


Da dodam ovom gore navedenom,a moja duša prazna… [embarass]

Kaj, pedala?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Jedino stvarno bogatstvo je…ovdje upišite svoj komentar
Razmišljajući o nekim kurtoazno izrečenim frazama i riječima koje u stanju euforije «poneke čašice previše» na zamornom obiteljskom okupljanju nisam uspio registrirati sve dok opijenost nije splasnula, u mislima mi odzvanja tišina koja urla i obrušava se na mene propustima i greškama koje sam počinio.
Razmišljam o njoj, djevojci toliko lijepoj da i sad sjećanje jasno priziva njezino lice prekrasne kineske porculanske lutke. Znam da sam je volio i da me voljela, ali ja, nesretna i slijepa muška svinja tražio sam još nešto više i više. Tko bi zamjerio toj ludoj mladosti koja ima pretplatu na činjenje grešaka i mislim…voljela me unatoč mojim manama. Ispaštat ću, znao sam od prvog trena, ali da će kazna tako brzo doći, toliko boljeti, a tako dugo trajati, ne…nisam mislio nikada, jer ta davna laž…krene i ne zaustavlja se sve dok ne udarih licem u zid. Sljepilo prestade.
Naučio sam da su neke greške dobre, a nekih se nikada ne rješavamo, jer život je prokleto dugo i neudobno putovanje ako me ne vozi ljubav. Uzalud razbijam glavu s tim koliko žena je večeras sretno ili nesretno, koliko muškaraca večeras drži čašu u ruci, koliko djece se smije, a koliko plače…samo…ipak , previše stvari u našim životima nepovratno nestaje.


Jedino stvarno bogatstvo je…ovdje upišite svoj komentar
Razmišljajući o nekim kurtoazno izrečenim frazama i riječima koje u stanju euforije «poneke čašice previše» na zamornom obiteljskom okupljanju nisam uspio registrirati sve dok opijenost nije splasnula, u mislima mi odzvanja tišina koja urla i obrušava se na mene propustima i greškama koje sam počinio.
Razmišljam o njoj, djevojci toliko lijepoj da i sad sjećanje jasno priziva njezino lice prekrasne kineske porculanske lutke. Znam da sam je volio i da me voljela, ali ja, nesretna i slijepa muška svinja tražio sam još nešto više i više. Tko bi zamjerio toj ludoj mladosti koja ima pretplatu na činjenje grešaka i mislim…voljela me unatoč mojim manama. Ispaštat ću, znao sam od prvog trena, ali da će kazna tako brzo doći, toliko boljeti, a tako dugo trajati, ne…nisam mislio nikada, jer ta davna laž…krene i ne zaustavlja se sve dok ne udarih licem u zid. Sljepilo prestade.
Naučio sam da su neke greške dobre, a nekih se nikada ne rješavamo, jer život je prokleto dugo i neudobno putovanje ako me ne vozi ljubav. Uzalud razbijam glavu s tim koliko žena je večeras sretno ili nesretno, koliko muškaraca večeras drži čašu u ruci, koliko djece se smije, a koliko plače…samo…ipak , previše stvari u našim životima nepovratno nestaje.

[thumbsup]

"Ljudi su naša misao i slika o njima. Mi sanjamo život i svijet. A kako možemo sačuvati svoje i tuđe snove? Drugi vide nas, mi vidimo druge, i sve se otkriva kao u šaljivoj igri sa maskama, samo što ovo nije šaljivo.
Jednom se probudimo, i pogledamo se zaprepašteno: što se to desilo s našim snovima?"

Meša Selimović "Tvrđava"


Jedino stvarno bogatstvo je…ovdje upišite svoj komentar
Razmišljajući o nekim kurtoazno izrečenim frazama i riječima koje u stanju euforije «poneke čašice previše» na zamornom obiteljskom okupljanju nisam uspio registrirati sve dok opijenost nije splasnula, u mislima mi odzvanja tišina koja urla i obrušava se na mene propustima i greškama koje sam počinio.
Razmišljam o njoj, djevojci toliko lijepoj da i sad sjećanje jasno priziva njezino lice prekrasne kineske porculanske lutke. Znam da sam je volio i da me voljela, ali ja, nesretna i slijepa muška svinja tražio sam još nešto više i više. Tko bi zamjerio toj ludoj mladosti koja ima pretplatu na činjenje grešaka i mislim…voljela me unatoč mojim manama. Ispaštat ću, znao sam od prvog trena, ali da će kazna tako brzo doći, toliko boljeti, a tako dugo trajati, ne…nisam mislio nikada, jer ta davna laž…krene i ne zaustavlja se sve dok ne udarih licem u zid. Sljepilo prestade.
Naučio sam da su neke greške dobre, a nekih se nikada ne rješavamo, jer život je prokleto dugo i neudobno putovanje ako me ne vozi ljubav. Uzalud razbijam glavu s tim koliko žena je večeras sretno ili nesretno, koliko muškaraca večeras drži čašu u ruci, koliko djece se smije, a koliko plače…samo…ipak , previše stvari u našim životima nepovratno nestaje.

Hmm,vrlo duboko i iskreno…svaka čast ! [thumbsup]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Da dodam ovom gore navedenom,a moja duša prazna… [embarass]

Kaj, pedala?
[/quote]

na žalost nije [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

A niš onda..

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

…a baš me zanima ovaj frustrirani koji dijeli jedinice…pa zar je toliko loše…

New Report

Close