Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica




hm………
hm hm
gledam ja ovaj post moj prethodni,,,,,,
hm i gledam ga i gledam
hm………..hm………….
auh sto uzivam……….
hm……… tek je 9 i 33 min a ja vec dobio prvu stotku………
hm ………auuuuuu……..i to ponedjeljak………au……
sta ce tek biti do kraja tjedna
hm,,,,,,hm,,,,,
pofuk

..hm..,al prošetao zgubi ,pa podijelio jedinice… [rolleyes]
[/quote]
Molim korisnika krokasa,da ne spominje moje ime te da ne tuzaka,ipak je ovo forum mlađe populacije.Uvijek ima iznimaka [lol] [lol]
[/quote]
oprostite sto gnjavim ali sam Vam se morao obratiti na ovaj nacin
Vas inace ne ocjenjujem jer sam nekako……hm……..kako da kazem …..hm….sentimentalno vezan za Vas jer je meni moja majka rekla da sam se ja trebo zvati zgubidam 10-1 ali eto nazvala me pofuk
dakle ipak Vas moram ocijeniti sa jednom stotkom jer ste to zasluzili sa ovako lijepom molbom
pofuk
p.s. kako sam totalno švorc i izgleda da cu morati ici traziti posao da li mogu racunati na Vas kod pisanja mojih molbi za posao?
unaprijed hvala

Aaaaa, nema do pečenica, kiselog prisiljenog zelja, krumpira i dvije, tri čaše dobre graševine..

Ajd boook….

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Kolega Pofuk ,nema beda zajedno krecemo u skupljanje plasticne ambalaze, evo za nase zajednistvo jedna 100%.
Evo i Ludom 100% ,bili zajedno na psihijatriji,frendovi do groba.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Dva vuka

Nekada davno djed je svome unuku ispričao jednu životnu istinu.
U duši svakog čovjeka vodi se bitka. Kao borba između dva vuka. U duši svakoga od nas.
Jedan vuk predstavlja zlo. Predstavlja bijes, zavist, ljubomoru, žaljenje, pohlepu, aroganciju, samosažaljenje, krivicu, grijeh, srdžbu, inferiornost, laž, lažni ponos, egoizam…

Drugi vuk predstavlja dobro. Predstavlja ono što pruža užitak, mir, ljubav, nadu, vedrinu, poniznost, ljubaznost, dobrotu, srdačnost, darežljivost, istinu, suosjećanje i vjeru.

Unuk se zamisli na nekoliko trenutaka. Sve svoje misli vrijedno usmjeri u dubinu djedovih riječi, pa ga upita;
-Koji vuk na kraju pobjedi?
Djed odgovori sa smiješkom na svom starom licu:
-Pobjeđuje uvijek onaj kojeg hraniš…


Dva vuka

Nekada davno djed je svome unuku ispričao jednu životnu istinu.
U duši svakog čovjeka vodi se bitka. Kao borba između dva vuka. U duši svakoga od nas.
Jedan vuk predstavlja zlo. Predstavlja bijes, zavist, ljubomoru, žaljenje, pohlepu, aroganciju, samosažaljenje, krivicu, grijeh, srdžbu, inferiornost, laž, lažni ponos, egoizam…

Drugi vuk predstavlja dobro. Predstavlja ono što pruža užitak, mir, ljubav, nadu, vedrinu, poniznost, ljubaznost, dobrotu, srdačnost, darežljivost, istinu, suosjećanje i vjeru.

Unuk se zamisli na nekoliko trenutaka. Sve svoje misli vrijedno usmjeri u dubinu djedovih riječi, pa ga upita;
-Koji vuk na kraju pobjedi?
Djed odgovori sa smiješkom na svom starom licu:
-Pobjeđuje uvijek onaj kojeg hraniš…

hm, vrlo poučno, i priznajem, potiče na to da se zamislim(o) nad samim sobom.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Otisak srca

… ne trebaš hodati po vodi,
ne trebaš biti bolji od drugih,
nemaš ništa više od onoga što svi ostali imaju,
ali ono što čini razliku,
djela su kojima kod drugih ostavljaš
svoj trag…
Otisak Srca…

a.n.

dan
pofuk
p.s. molim Vas jos jednom da mi ne ostavljate cvijece na mjestu gdje prebivam jer sam alergican na pelud
unaprijed hvala
pofuk i pofukov duh

Pofuk bok.
Kaj ima novoga?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Pofuk bok.
Kaj ima novoga?

pofuk i pofukov duh su otišli spavati…mora čovjek biti spreman pratiti američke izbore noćas…

p.s. pofukova glasnogovornica [rolleyes]

Pridružujem se i ja prizivanju Pofuka, njegovog duha ili mnogobrojnog potomstva…Otići na onaj svijet u punoj snazi, doduše nešto slabijeg zdravlja, ali u svakom slučaju prerano – nije nitko zaslužio.

"Nekada gradiš zidove oko sebe. Ne da zadržiš ljude vani,
nego da vidiš kome je stalo dovoljno da ih sruši."

a.n.

OBAVIJEST
OSVRT NA AMERIČKE IZBORE
dakle nasi dragi prijatelji u americi su imali mogucnost izbora izmedju 2 kandidata
jednog 72 godisnjaka koji ima auzmeš u glavi i jednog simpaticnog mladog haklera koji bi htio biti politicki žongler
izabrali su ovog potonjeg
nije problem sto su izabrali mladca nije ni problem sto su na tako ,da ne kazem ,psihotican nacin slavili nego je problem sto se citav svijet ponio za njima naravno osim rusije
dakle da rezimiramo ……..svijet opet neide dobrim smjerom jer nisam cuo niti jedan ozbiljniji komentar na pokazano stanje u americi u izbornoj noci…….cak mi se ni taj patetican govor od tog mladog buduceg predsjednika ne dopada jer ce vrijeme pokazati da amerika i dalje ide svojim smjerom(u suprotnom bi taj kmica pobro metak u glavu)……..
nadajmo se da sam u krivu
pofuk

New Report

Close