Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Naravno Jakobe, naravno! Evo jedan za najdražu punicu…

– Tata, tata! Zašto baka trči cik-cak?
Šuti sine i dodavaj metke!

vidim, još si normalan, ali promjenit će se i to…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Imate možda koji vic za dobro jutro, kako ne bi sve proteklo u tonu padajuće piramide — tržišta?
[rolleyes]

????????????????????????????????
pofuk


Dobar dan, vidim radna atmosfera, radi se sve u 10?

Novi sam na forumu, pa evo… malo chillam…

Meni je jako neugodno jer su me ovi meneđerčići svukli do gole kože…a nisam bila spremna na to,napali iz zasjede [angry]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Imate možda koji vic za dobro jutro, kako ne bi sve proteklo u tonu padajuće piramide — tržišta?
[rolleyes]

Papa,papa snijeg se dobro,to mama nam neda,onda kaže "A zašto ste vi došli tu?”

dulcolax - vidi mi ruku

Meni je jako neugodno jer su me ovi meneđerčići svukli do gole kože…a nisam bila spremna na to,napali iz zasjede [angry]

…smušenost me dovela do toga da sam krivi post citirala..hahahha

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Meni je jako neugodno jer su me ovi meneđerčići svukli do gole kože…a nisam bila spremna na to,napali iz zasjede [angry]

E da mi je to bilo za vidit
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

oprostite ja sam totalno odlutao
kaj je doslo proljece??????
http://www.youtube.com/v/hU6KwplE6Fc&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/hU6KwplE6Fc&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

…o kešu i doživljajima na ZSE

http://www.youtube.com/v/gCaQz3r15LM&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/gCaQz3r15LM&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



A, izvrsno, izvrsno.
Vidim oživljava i mrtvace.
Prava profesionalka, svaka čast.
DOBRODOŠLI NAZAD! MEĐU ŽIVE I POTENTNE!

p.s. g.Pofuk nisam ja. Nažalost. Može broj? Na private, naravno.


nisammmm……žžžžiiiiiiiivvvvvv……….
neeeestooo poocinjjeee broooj sa 00386………nesto takoooo
neeeznam nisam tocnooo jer nemmamm novacaaa,neznaaamm stvarnnooo
jedva saaaam ssssmogoo sssnaage da Vam ovo javim,ali sstvarno nemam pouzdan INFO
kad bbbooolllje promiiisssslim da sammm imooo ikakaav INFO neee bihh zavvrsiioo tuu gdjeee samm sada
pofuk
[/quote]

šjor pofuk…ova kriza od vas napravi i pjesnika [thumbsup]

samo što nije...




A, izvrsno, izvrsno.
Vidim oživljava i mrtvace.
Prava profesionalka, svaka čast.
DOBRODOŠLI NAZAD! MEĐU ŽIVE I POTENTNE!

p.s. g.Pofuk nisam ja. Nažalost. Može broj? Na private, naravno.


nisammmm……žžžžiiiiiiiivvvvvv……….
neeeestooo poocinjjeee broooj sa 00386………nesto takoooo
neeeznam nisam tocnooo jer nemmamm novacaaa,neznaaamm stvarnnooo
jedva saaaam ssssmogoo sssnaage da Vam ovo javim,ali sstvarno nemam pouzdan INFO
kad bbbooolllje promiiisssslim da sammm imooo ikakaav INFO neee bihh zavvrsiioo tuu gdjeee samm sada
pofuk
[/quote]

šjor pofuk…ova kriza od vas napravi i pjesnika [thumbsup]
[/quote]
ah kak se meni cini jos cu morati i harmoniku u ruke pa po svadbama ici
totalno sam svorc
sta sam se uopce vratio na ovaj svijet
em ti burzu
pofuk

Usamljenost traži saputnika

“Izmicala mi je – to sam osjećao – u neku oblast koja više ne zna za ime, nego samo za tamu, i možda, nepoznate zakone tame. Ona to nije htjela, i vraćala se. Ali više nije pripadala meni, a možda nikad nije ni pripadala meni … Tko uopće kome pripada i što znači pripadati jedno drugom – te gradanske riječi beznadne iluzije?
Ali sam uvijek nanovo, kad se vraćala, za jedan tren, za jedan pogled, za jednu noć, sam sebi izgledao kao knjigovođa koji ne treba računati, nego ne pitajući primiti ono što mu daje jedna lutalica, nesretnica, osuđena na smrt.
Znam da za to postoje druga imena, jeftina, površna i nispodaštavajuća – ali ona mogu odgovarati drugim okolnostima i ljudima koji svoje egoistične zakone smatraju zavjetnim pločama Božijim. Usamljenost traži suputnika i ne pita tko je on.
Tko to ne zna, taj nikad nije bio usamljen, nego samo sam …”

Remark – Noć u Lisabonu


Usamljenost traži saputnika

“Izmicala mi je – to sam osjećao – u neku oblast koja više ne zna za ime, nego samo za tamu, i možda, nepoznate zakone tame. Ona to nije htjela, i vraćala se. Ali više nije pripadala meni, a možda nikad nije ni pripadala meni … Tko uopće kome pripada i što znači pripadati jedno drugom – te gradanske riječi beznadne iluzije?
Ali sam uvijek nanovo, kad se vraćala, za jedan tren, za jedan pogled, za jednu noć, sam sebi izgledao kao knjigovođa koji ne treba računati, nego ne pitajući primiti ono što mu daje jedna lutalica, nesretnica, osuđena na smrt.
Znam da za to postoje druga imena, jeftina, površna i nispodaštavajuća – ali ona mogu odgovarati drugim okolnostima i ljudima koji svoje egoistične zakone smatraju zavjetnim pločama Božijim. Usamljenost traži suputnika i ne pita tko je on.
Tko to ne zna, taj nikad nije bio usamljen, nego samo sam …”

Remark – Noć u Lisabonu


hm…..da…..hvala Vam
makar Vam moram iskreno reci da ja jos uvijek stojim kod teze da sam ja nasao usamljenost, preduhitrivsi da usamljenost nadje mene jer je nisam htio nespreman docekati ………
pofuk

New Report

Close