Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…deset najomraženijih zanimanja…
http://www.posao.hr/karijera/10-najomrazenijih-zanimanja/209/

…ne biste li ovdje dodali još jedno… [smiley]

Smijemo se i smijat ćemo se, jer je ozbiljnost uvijek bila prijateljica licemjera.

Foscolo Ugo

Smijemo se i smijat ćemo se, jer je ozbiljnost uvijek bila prijateljica licemjera.

Foscolo Ugo


eto draga bako pofukov duh ovde
citam ovu tvoju flosculu od tvog Foscola i moram ti reci da je pofuk imao sa razlogom pravo kad te je toliko cijenio makar ti moram reci da je on bio djubre licemjerno(sad ti to mogu reci jer je vec proslo doba veselja i zalovanja(ako ga je uopce bilo) za pofukovim gubitkom)
jos bi ti stosta toga rekao ali sam se juce napio ko svinja,tako sam se napio da sam osto skoro bez duše ,neznam sta mi juce bi…….
krenuo sam onako lagano uz cakulu pice po pice i nisam uopce shvatio kolko sam popio dok mi jedan starac nije prisao i rekao oprostite mladi Gospodine sta to radite od sebe?????
ja sam se vec dobrano nacvrcan okrenuo i rekao izvolte
on ce meni .pa ucinite dobro dijelo i prestanite piti sam
i onda sam ja ucinio dobro dijelo i njemu pozvao pice i tako sam sa tim divnim starcem ucinio dobro dijelo i ne samo da sam se ja naroljao nego sam i njega napio
i to nije jedino dobro dijelo
onda je tom prekrasnom i divnom starcu bilo toliko lose da me je upitao :mladicu da li bi ucinili jos jedno dobro dijelo
ja cu njemu…..kaaaajj???”molim??????(onako vec dobrano pijan) Vama da ucinim dobro dijelo
ma nema problema pa mi smo najbolji prijatelji(onda znas kolko sam bil pijan )
taj divan starac ce meni na to :mladicu lose mi je bljuje mi se pa ak Vam ni tesko da mi stavite 2 prsta u grlo jer mi se ruka ukocila pa da mi pomognete da se zbljujem
i tako ja njemu stavim 2 prsta u grlo i taj divni starac se zbljuvo
e sad postoji problem jer se ja polako sad treznim i razmisljam sirota zena sta odrzava taj lokal jer se taj divni starac toliko zbljuvo da ona nije vidjela kao onaj tvoj mladic sto se sece pustinjim nakon 20 godina šumu i pticice nego je po mome uvjerenju najmanje sto je mogla vidjeti MOČVARU I MUVE
tako da vise nikada necu ciniti dobra dijela
pofukov duh

kad odrastem želeo bih da budem inženjer

&

Nekako mi došlo….

http://www.youtube.com/watch?v=zLDp6QGkfno

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Igračka vjetrova

Pati bez suze, živi bez psovke,
i budi mirno nesretan.
Tašte su suze, a jadikovke
ublažit neće gorki san.

Podaj se pjanom vjetru života,
pa nek te vije bilo kud;
pusti ko listak nek te mota
u ludi polet vihor lud.

Leti ko lišće što vir ga vije,
za let si, dušo stvorena.
Za zemlju nije, za pokoj nije
cvijet što nema korijena.

Tin Ujević

i bakici došlo…..i to kako…točno u sridu [thumbsup]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)


i bakici došlo…..i to kako…točno u sridu [thumbsup]

…odoh ja spavati…,pa možda dođe i deda Jovi… [thumbsup]

To mora da je ljubav
Ujutro me je znao buditi njegov nabrijani automobil koji se galamom dvije stražnje ispušne cijevi rugao pospancima. Parkiranje ispod prozora svoje djevojke i neblagonaklonih susjeda, liku krupne ćelave glave pričinjavalo je posvemašnje zadovoljstvo jer je svoj dolazak uredno najavljivao dvostrukim turiranjem snažnog alfinog motora prije nego što bi ga nevoljko ugasio. Mišićavi i nabildani torzo upakiran u nekoliko brojeva manju majicu crne boje, isticao je brižno njegovani stil nasilnika. Ne moram naglašavati da nikome nije bio simpatičan, pa ni meni, sve dok me jednog jutra nije neočekivano razoružao……………
Pogled s drugog kata prema zgradi nasuprot, kroz prašnjavo prozorsko staklo prema događanjima na nižim etažama i ulaznim vratima haustora, otkrio je nježno, lijepo nasmiješeno lice i prekrasnu mokru kosu raspuštenu preko visoko podignutog ovratnika elegantnog kućnog ogrtača. I onda on….. on koji svom nježnošću svijeta ljubi u vrat taj nebeski dar i mazno miluje njezinu crnu kosu i lice. Rekoh sebi to mora da je ljubav i prevrnem prije nekoliko minuta skuhanu kavu. Šalica ostade cijela.

Kad bi čovijek

Ti opravdavaš moje postojanje.
Da te ne poznam ne bi živio,
da umirem ne znajući te, ne bih umro,
jer nisam živio…

Luis Neruda

Pitanje za 2. razred osnovne:
Ana ima 100kn. Jučer je potrošila 10kn, a danas je potrošila 20kn više nego jučer.
Da li Ana može kupiti knjigu za 70kn?
_______________________________

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Pitanje za 2. razred osnovne:
Ana ima 100kn. Jučer je potrošila 10kn, a danas je potrošila 20kn više nego jučer.
Da li Ana može kupiti knjigu za 70kn?
_______________________________

može, ali da li smije mora pitati mamu [wink]

New Report

Close