Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

kako ono ide…: Ljudi koji trže slobodu zbog privremene sigurnosti, ne zaslužuju nijedno a izgubit će oboje

Naučio sam, da tako kažem, živjeti s mišlju da nikada neću naći mir i sreću.
Ali još uvijek ću sve od sebe dati između ta dva trenutka.

A. Camus

vece
pofukov duh ovde
evo samo da se javim i da vidim kak ste
ispricavam se kaj me dugo ni bilo ali sam se malo šmajhal kod forumasa ivana7
pofukov duh
uspjesan sljedeci tjedan

…tako mi je drago da si navratio…makar i kao duh… [rolleyes]


…tako mi je drago da si navratio…makar i kao duh… [rolleyes]

bako ,draga bako,mora da si ti ta baka o kojoj mi je pofuk non stop pricao
nesto mi je promrmljao kad je odlazio na onaj svijet,nesto kao duse daj kresni jednu stvar za baku iz duse,nesto kao daj jednu pesmu stavi za najdrazu baku da vidi kako sam se oseco kad sam se oprasto od nje
da mislim da mi je to reko
evo ja kao pofukov duh ispunjavam njegovu zadnju zelju,zadnju prije one najzadnjije
evo bako stvar za tebe,samo za tebe koja si imala toliko zivaca u odgajanju onog djubreta od pofuka
ma zamisli sta je samo meni to djubre pofukovo napravilo,
umjesto da mi je nesto love ostavio on je meni ostavio da se brinem o njegovom linku
uzas
evo bako pesma za tebe
http://www.youtube.com/v/TxnIIegjNok&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/TxnIIegjNok&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
reko je nesto u tom stilu pofuk i reko je cuvaj mi forumase a baku nizasto nemoj…..nesto mi je htio reci ali je onda pofuk crko kad je nesto u vezi tebe govorio
pofukov duh
uzivaj u pesmi jer mislim da je pofuk dobro odabro a ja je samo prosljedjujem tebi
p.s.jako te je pofuk simpatizirao ali nemoj nikome reci molim te

Mujo se trebao zeniti i dva dana prije svadbe ode na momacku u javnu kucu i slomi onu stvar. Ode kod doktora i ovaj mu kaze da mora u gips ili ga moraju sjeci. Ovaj sta ce kad mora, nek ide onda u gips….

Prva bracna noc! Kaze mlada: Vidis li ove usne, to niko ljubio nije, vidis li ove grudi, to niko dirao nije, a ovo dolje, to nitko nije ni vidio a kamo li sta drugo! On nju gleda pa ce na to: Meni to govoris? Pogledaj, NOV, NEOTPAKIRAN!

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Mujo se trebao zeniti i dva dana prije svadbe ode na momacku u javnu kucu i slomi onu stvar. Ode kod doktora i ovaj mu kaze da mora u gips ili ga moraju sjeci. Ovaj sta ce kad mora, nek ide onda u gips….

Prva bracna noc! Kaze mlada: Vidis li ove usne, to niko ljubio nije, vidis li ove grudi, to niko dirao nije, a ovo dolje, to nitko nije ni vidio a kamo li sta drugo! On nju gleda pa ce na to: Meni to govoris? Pogledaj, NOV, NEOTPAKIRAN!


hm,moze se reci da su imali vrlo interesantni uvod u prvu bracnu noc
ah prokleti marketing
pofukov duh

Neka blagost pobijedi ljutnju,
Neka dobro savlada zlo,
Neka gramzljivca posrame darovi,
Neka lažljivca pobijedi istina,
O, neka mržnji putem ljubavi dođe kraj!

Budha

jutro
pofukov duh

predvecerje
http://www.youtube.com/v/xY-dOuqeupY&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/xY-dOuqeupY&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofukov duh

pofučev duše…..pozdravi dragog mi pofuka kad stigneš i reci mu da nam sad malo manje nedostaje odkako se ti pojavljuješ u ovim krajevima [smiley]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Netko je mario

1930-ih mladi je putnik istraživao Francuske Alpe.
Naišao je na veliku pustu dolinu. Bila je suha, doimala se zabranjena, izgledala je ružno. Bila je jedno od onih mjesta na kojem se ne želiš zaustavljati.

Tada, odjednom, mladi se je putnik šokirao.
Nasred ove pustopoljine u sredini ničega nalazio se stariji čovjek, pognutog hoda. Na leđima mu je bila vreća žireva. U ruci mu je bila veliki željezni štap.

Čovjek je koristio štap kako bi napravio rupe u zemlji. Tada bi iz vreće uzeo žir i stavio ga u rupu.

Kasnije je starac rekao pustolovu :
– “Posadio sam više od stotinu tisuća žireva. Vjerojatno će samo njih desetina izrasti“ .Rekao je da su mu žena i sin umrli, te je na ovakav način odlučio provesti svoje posljednje godine.
– „Želim učiniti nešto korisno“ rekao je.

Nakon dvadeset i pet godina sada već ne toliko mladi putnik vratio se na istu pustopoljinu.
Ono što je vidio zapanjilo ga je, nije mogao vjerovati svojim očima. Zemlja je bila napučena predivnom šumom, 2 milje širokom i 5 milja dugačkom. Ptice su pjevale, životinje su se igrale, a divlje je cvijeće zamirišalo zrak.

Putnik je stajao tamo prisjećajući se one pustoši koju je prije vidio; sada je tu stojala predivna šuma – samo zato jer je netko mario.

New Report

Close