Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

draga baakice evo daj neka deda jovan ovo pogleda ako imavremena i da vise ne kuka
http://www.youtube.com/v/MaozXqT5ZQA&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/MaozXqT5ZQA&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

draga Baakice oprosti sto te gnjavim pofuk ovde
gledaj ti si rijetka osoba koja stoji na zemlji i zato si mi posebno draga
ti nikada nikog ne gnjavis sa svojim problemima i po tome se vidi da si veliki covek
ali eto doslo je i do toga da se ja moram do kraja razotkriti i pokazati ne da nisam veliki covek nego i da mozda nisam uopce covek jer te gnjavim sa svojim problemom a ti najbolje znas kao veliki covek da se ja tebi mogu jadati ili ti meni sa svojim problemima a kad se rastanemo moji problemi ce biti samo moji a tvoji samo ostati tvoji i zato ti se unaprijed ispricavam na gnjavazi
enivej da krenem
vec jedno duze vrijeme pokusavam stupiti sa svojim najdrazim a bogami i jedinim nadbiskupom u kontakt i nikako da uspijem
vrlo sam zabrinut zbog njega i kako to biva kad si zabrinut za prijatelja pocnes se propitivati o samome sebi
i tako ja razmisljam o se bi i svome zivotu i dojdem do 3 cetvrtinskog zakljucka
pitam se ja,pitam se ja
pofuk pa sta je sa tobom
nista nemas
kad se dijelilo di si bio
di si bio????????
ma di si bio mrcino lena?????????
opet si zakasnio……
dakle podijelilo se na vreme……..
po onoj staroj narodnoj
KOME NAROD;KOME BANKA;
KOME CRKVA;KOME STRANKA;
i sad bi svak normalan na mome mestu bio nesretan i u komi ali ja imam poslovni dnevnik i virtualnu zajednicu na njemu jer me drugde ne puste pisati
iamm prijatelje na virtualnoj zajednici i JA SAM SRETAN
ALI SAD DOLAZIMO DO KLJUCNE STVARI
JA SAM NESRETAN!!!!!!!!!!!!!
sad ce se svi pitati pa pobogu pofuk zasto??????pa imas tako divne prijatelje na virtualnoj zajednici
da i sa razlogom ce se pitati
ALI PITAM JA VAS TJ:TEBE DRAGA MOJA BAAKICA,pa pobogu gde je taj dragi NADBISKUP I STA JE SA NJIME????????????
pofuk

Pofuče, dragi! Nadbiskup ti je na kaptolu i trenutno spava.
Eto, nadam se da će ti ova spoznaja do kraja ispuniti veče.
Pozdrav
😉

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

DRUKANJE
Vi bjedni pohlepni, neutaživi …
u svjoj bezobraznoj želji,
da posjedujete
i ono što nije vaše…
pustite nas
da u našoj bjednoj skromnosti
zadržimo ono što imamo,
jer mi i ne tražimo više,
samo to…samo
da nas ostavite na miru…
da burek pojedemo,
a da zaradimo burek za sutra
burek za prekosutra,
burek za naksutra…
…sve dok vam ne oduzmemo
ono što je i onako naše…
šangajac


Pofuče, dragi! Nadbiskup ti je na kaptolu i trenutno spava.
Eto, nadam se da će ti ova spoznaja do kraja ispuniti veče.
Pozdrav
😉

joj hvala Vam najljepsa
divni ste
ne samo da mi je ova spoznaja do kraja ispunila vece nego mi je i prelila čašu jer mi je upravo preko tajlandske ambasade javljeno da ce doci do prekida diplomatskih odnosa tajlanda samnom jer da je pocela nova sezona big bradera a da ja ne samo sto je nisam ni pogledo,nego nisam ni znao da je pocela
evo otvoreno kazem da od sada drukam za Hamdiju da pobjedi
pofuk

Najiskrenije se zahvaljujem na iskazanim komplimentima! Žao mi je Vaš prelivene čaše, no nadam se da nije bila puna nego barem napola prazna. Također, mojoj malenkosti je osobito žao zbog narušenih Vam odnosa sa sada već bliskom nam hrvatskom pokrajinom Tajland.
Uz osobito štovanje, i laka Vam noć!
MiniBar

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Najiskrenije se zahvaljujem na iskazanim komplimentima! Žao mi je Vaš prelivene čaše, no nadam se da nije bila puna nego barem napola prazna. Također, mojoj malenkosti je osobito žao zbog narušenih Vam odnosa sa sada već bliskom nam hrvatskom pokrajinom Tajland.
Uz osobito štovanje, i laka Vam noć!
MiniBar

jos jednom Vam hvala ne samo na Vasem suosjecanju samnom nego i sa dobrim željama za ovu noc
ja se takodjer pridruzujem Vama u dobrim zeljama i zelim Vam laku noc ma gdje bili
pofuk

Idu dva brokera ulicom jedan nosi 100.000 kn u koferu i naiđu na govno, kaže ovaj s lovom ajd ga pojedi dam ti ovih 100.000 kn.

Ovaj pojede i dobije keš…

Idu malo dalje i opet govno, kaže sad ovaj njemu ajd sad i ti pojedi pa ja tebi dam 100.000 kn i ovaj pojede i uzme novac, malo zastane i pita:

"Pa čekaj obojica smo pojeli govno a imamo istu lovu kao i prije?"

Ovaj mu odgovori: "Istina al’ smo napravili 200.000 kn prometa!"

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije


Idu dva brokera ulicom jedan nosi 100.000 kn u koferu i naiđu na govno, kaže ovaj s lovom ajd ga pojedi dam ti ovih 100.000 kn.

Ovaj pojede i dobije keš…

Idu malo dalje i opet govno, kaže sad ovaj njemu ajd sad i ti pojedi pa ja tebi dam 100.000 kn i ovaj pojede i uzme novac, malo zastane i pita:

"Pa čekaj obojica smo pojeli govno a imamo istu lovu kao i prije?"

Ovaj mu odgovori: "Istina al’ smo napravili 200.000 kn prometa!"


dragi moj kolega evo Vam stotka za ovo ali bi Vam bolje bilo da idete spavati (kao i meni) jer niste zavredili stotku
srdacno Vas
pofuk

"Želja ne bi bila usađena u srce, kada ne bi bilo izgleda da se ona i ostvari!"
Tagore

A sada, sada Vam prijatelji dragi, domovine sinci, smioni vrazi
tražimi rječi da osmjeh vam izmame u ovo prekrasno jesensko jutro.
Dobro jutro

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


A sada, sada Vam prijatelji dragi, domovine sinci, smioni vrazi
tražimi rječi da osmjeh vam izmame u ovo prekrasno jesensko jutro.
Dobro jutro

Jako lijepo rečeno,i osmjeh samo što nije izmamljen,samo da si još ponudio kavicu… [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close