Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


bok tata,
jel tulum danas ili sutra?

ma koji si ti sad???
ni vrag da imam jos pofuka malih okolo???

pa kaj ti nisi moj tata?
koji si ti onda k?

@pofuci

Molim vas da riješite svoj odnos na PM jer ako se namjeravate baviti osobnim podrijetlom ili grijesima prošlosti na temama (npr., PTKM) zločesti vuk Vjeko će to brzo riješiti.

Hvala

Suricata suricatta


pa kaj ti nisi moj tata?
koji si ti onda k?


cekaj covjece ja mislim da je ipak doslo do neke zabune
da li je provjereni info da sam ja tvoj tata????
molim te reci ako nije provjereni jer se ionak previse kockam sa dionicama ,necu valda preci i na zivote
to je ozbiljna stvar
pofuk


@pofuci

Molim vas da riješite svoj odnos na PM jer ako se namjeravate baviti osobnim podrijetlom ili grijesima prošlosti na temama (npr., PTKM) zločesti vuk Vjeko će to brzo riješiti.

Hvala


ja Vas u svemu podrzavam i ispricavam se jer sam svojedobno malo svrljo okolo dok sam bio pozeljan,ali ne podrzavam Vas sto kazete da ste zlocesti vuk jer ste Vi jedan jako fin Gospodin
prijatan dan
pofuk
p.s. ja se stvarno nemem setit di je ovaj McPofuk nastal
nis idem sad provjeriti

tata,
jel to na fotki stric vjeko na svadbi?


tata,
jel to na fotki stric vjeko na svadbi?

pa cekaj sad sam tek skuzil kad sam pogledal tvoju fotku
PA TI SI ISTI JA McPofuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PREKRASNO IZGLEDAS!!!!!!!
pa ti bi stvarno mogo biti moj sin
fakat licis na mene
pofuk

pa da. pa po tvojoj fotki sam i skužil da bi jedino ti mogel bit moj tata.
imam li još braće? da li si se puno pofukal?


pa da. pa po tvojoj fotki sam i skužil da bi jedino ti mogel bit moj tata.
imam li još braće? da li si se puno pofukal?


pa nemoj tako vulgarne izraze koristiti kako u javnosti tako i privat(zato i sumnjam da si moj sin)
ah ak te interesira mogu ti samo reci da sam volio zensko drustvo,volim ga i dalje ali me vise ne prihvaca
pofuk

McPofuk evo jedna stvar za tebe i nadam se da si zadnji pofuk kaj se pojavil na forumu(ova recenica ne znaci da sam te jos priznal)
pofuk
http://www.youtube.com/v/b-VPgyMAfM4&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/b-VPgyMAfM4&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

McPofuk, 15.09.2008. u 15:54
pa nemoj tako vulgarne izraze koristiti kako u javnosti tako i privat(zato i sumnjam da si moj sin)
ah ak te interesira mogu ti samo reci da sam volio zensko drustvo,volim ga i dalje ali me vise ne prihvaca
pofuk

oprostite gospodine na mojoj vulgarnosti. nadam se da će te me upisatina tečaj lijepog ponašanja. srdačan pozdrav, Vaš sin McPofuk.

tražim pomoć….nikako ne mogu promjeniti avatar iako imam slike čak i manje od 55×55 piksela koliko se tamo pita…uvijek mi vraća staru sliku i aš neznam u čemu bi mogao biti problem..?
Molio bi za pomoć….unaprijed zahvaljujem….!

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close