Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Je,neugodno mi je ali imate pravo na ispriku…i ako sam imala hrabrosti se"pokakiti",onda moram imati i snage to počistiti… [embarass]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Je,neugodno mi je ali imate pravo na ispriku…i ako sam imala hrabrosti se"pokakiti",onda moram imati i snage to počistiti… [embarass]

to samo veliki ljudi mogu
ah eto sad sam shvatio da nisam veliki covjek pa odustajem od daljnje obrane crobexa i idem se malo prosetati po gradu da vidim engleske pijandure i onda mogu ici mirno spat
pofuk


Dobro jutro svima!
Kao prvo,želim se svima ispričati zbog jučerašnjeg posta sa jako neumjesnim komentarom i slikom koju sam postavila ..nisam imala namjeru nikoga povrijediti ali ni biti neumjesna…trebala je biti šala,ali na žalost neuspjela…nadam se da se ne ljutite..
Zahvaljujem i želim ugodan i uspješan dan !!

Mislim da se nemaš zbog čega ispričavati,za mene je bilo duhovito,nikako neukusno…….to što si se ispričala zbog bojazni da nisi nekog povrijedila samo pokazuje da pripadaš prijestolju na koje sam te ja i dosad kad sam razmišljala o tebi stavljala…….za tebe mare [smiley]

Santana – Maria Maria


Obećanja i kora od pite napravljeni su da se prelome!

Jonathan Swift

…hvataš se nekih čudnih izreka [wink]

dan



Obećanja i kora od pite napravljeni su da se prelome!

Jonathan Swift

…hvataš se nekih čudnih izreka [wink]
[/quote]

Karla, zar i ti misliš da ništa nije slučajno [wink]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama


…pa ne znam,ne vidim nešto Zgubidana..,da nije bio na razgovoru kod socijalnog radnika…toliko je zapustio gđu Zgubidan..,pa je možda na novom medenom mjesecu… [smiley]

Da citaš malo više,znala bi da ga je Vjeko kilnuo [lol] [lol] [bye]

Karlo nije ti lako.

…evo upravo stigla iz Zagreba,pa gledala nešto drugo,mada mi to nije bila namjera…




Obećanja i kora od pite napravljeni su da se prelome!

Jonathan Swift

…hvataš se nekih čudnih izreka [wink]
[/quote]

Karla, zar i ti misliš da ništa nije slučajno [wink]
[/quote]

za ovo znam da nije [proud]…ne boj se nina …gledaj samo pravo…

YU Grupa-Gledaj Samo Pravo [smiley]

http://de.youtube.com/watch?v=YSZ0ubLHiMo

…usput,ne vjerujem da se Zgubi može ubiti..,njegov duh živi vječno…,evo mu šaljem sličicu sa cvijećem,kojeg sam kupila danas u Zg.,možda ga razveseli kao što je i mene… [smiley]

Bakice kaj fotke ne stavljas na topic za to? Bas su mi dobre

…ah,imam kompleks od tebe..,a i uzela sam danas fotić sa manje piksela… [rolleyes]

New Report

Close