Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…ma mislim da ti Šangajac može pomoći…on je spominjao tamo neke iglice… [rolleyes]


…ma mislim da ti Šangajac može pomoći…on je spominjao tamo neke iglice… [rolleyes]

…al,bojim se da i on nešto uzdiše…pa najbolje da se udružite…,samo tko će vas tolike tješiti… [rolleyes]

Nema tih riječi koje mogu nadomjestiti šibanje godina u lice, i nema te priče od koje se može isplesti mreža za hvatanje vremena…
Za sedam jeseni, koji minut poslije pola jedan, jedan ili pola dva, i ona će negdje zastati pod zamuckujućim plavim neonom sa reklame iznad izloga prodavaonice modne obuće… i onda će znati… Sivi dah uspomene pažljivo će odpuhnuti prašinu sa smiješne stare ogradice od posesivnosti koju sam jednom uzalud dizao oko skrivenog sjenovitog vrta u kom su pupile njene ambicije… Uzdahnuće, vjerovatno… Čestice sjaja rastopiće joj se načas u pogledu, kao odraz udaljenih zvijezda u vodi… Biće sama , nadam se…
Jer, tad će se u ritmu njenog pulsa možda pojaviti ona uznemirena i ključna sinkopa koju sam posljednjih dana uzalud osluškivao u odjecima naših tišina… Tišina… Da…
I onda će znati da je jedina koju sam ikad volio… Da sam sve druge volio tamnom stranom srca…Štedeći se… Učeći se kako ću najbolje voljeti nju… Kada je konačno nađem…

Odlomak iz knjige „Jedan dan života“ Đ.Balašević


Nema tih riječi koje mogu nadomjestiti šibanje godina u lice, i nema te priče od koje se može isplesti mreža za hvatanje vremena…
Za sedam jeseni, koji minut poslije pola jedan, jedan ili pola dva, i ona će negdje zastati pod zamuckujućim plavim neonom sa reklame iznad izloga prodavaonice modne obuće… i onda će znati… Sivi dah uspomene pažljivo će odpuhnuti prašinu sa smiješne stare ogradice od posesivnosti koju sam jednom uzalud dizao oko skrivenog sjenovitog vrta u kom su pupile njene ambicije… Uzdahnuće, vjerovatno… Čestice sjaja rastopiće joj se načas u pogledu, kao odraz udaljenih zvijezda u vodi… Biće sama , nadam se…
Jer, tad će se u ritmu njenog pulsa možda pojaviti ona uznemirena i ključna sinkopa koju sam posljednjih dana uzalud osluškivao u odjecima naših tišina… Tišina… Da…
I onda će znati da je jedina koju sam ikad volio… Da sam sve druge volio tamnom stranom srca…Štedeći se… Učeći se kako ću najbolje voljeti nju… Kada je konačno nađem…

Odlomak iz knjige „Jedan dan života“ Đ.Balašević


oh bako,bako suza mi je potekla
molim Vas nemojte vise
sve me podseca na moju prvu tv ljubavnicu
oh lepe lepa gde si sad??
oh sta sad radiš
nadam se da i drugima violinu gadiš
nemoj vise nikad da mi pustas tvoje zvuke
susedi od kad si optisla cuju samo pofukove jauke
http://www.youtube.com/v/_epfePrRhWo&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/_epfePrRhWo&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk



…ma mislim da ti Šangajac može pomoći…on je spominjao tamo neke iglice… [rolleyes]

…al,bojim se da i on nešto uzdiše…pa najbolje da se udružite…,samo tko će vas tolike tješiti… [rolleyes]
[/quote]

mislim da je jedino Zgubidanka to u stanju,ima neku moć nad našim kolegama
[lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

…pa ne znam,ne vidim nešto Zgubidana..,da nije bio na razgovoru kod socijalnog radnika…toliko je zapustio gđu Zgubidan..,pa je možda na novom medenom mjesecu… [smiley]

sad sam procito na netu na jutarnjem da francusk tuuroperatori nude bozicne aranzmane za irak
da li mozda netko zna da li ima kakav tajming prije pa da se idem malo na mitu odmorit
pofuk
unaprijed hvala


…pa ne znam,ne vidim nešto Zgubidana..,da nije bio na razgovoru kod socijalnog radnika…toliko je zapustio gđu Zgubidan..,pa je možda na novom medenom mjesecu… [smiley]

baš zato što ju je zapustio žena se mora snalaziti…e moj Zgubidane,zgubit češ ti sve [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


sad sam procito na netu na jutarnjem da francusk tuuroperatori nude bozicne aranzmane za irak
da li mozda netko zna da li ima kakav tajming prije pa da se idem malo na mitu odmorit
pofuk
unaprijed hvala

evo vec su ti pripremili dobrodoslicu [lol]
[img]http://www.galaksija.com/je_irak.jpg[/img

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Ljubavna pjesma

Ti si moj trenutak i moj san
i sjajna moja riječ u šumu
i samo si ljepota koliko si tajna
i samo istina koliko si žudnja.

Ostaj nedostižna, nijema i daleka
jer je san o sreći više nego sreća.
Budi bespovratna, kao mladost.
Neka tvoja sjena i eho budu sve što sjeća.

Srce ima povijest u suzi što lijeva,
u velikom bolu ljubav svoju metu.
Istina je samo što duša sanja
Poljubac je susret najljepši na svijetu.

Od mog priviđenja ti si cijela tkana,
tvoj plašt sunčani od mog sna ispreden.
Ti bijaše misao moja očarana,
simbol svih taština, porazan i leden.

A ti ne postojiš, nit’ si postojala.
Rođena u mojoj tišini i čami,
na Suncu mog srca ti si samo sjala
jer sve što ljubimo – stvorili smo sami.

J.Dučić



sad sam procito na netu na jutarnjem da francusk tuuroperatori nude bozicne aranzmane za irak
da li mozda netko zna da li ima kakav tajming prije pa da se idem malo na mitu odmorit
pofuk
unaprijed hvala

evo vec su ti pripremili dobrodoslicu [lol]
[img]http://www.galaksija.com/je_irak.jpg[/img
[/quote]
ha ha ha ha ha

Rade Šerbedžija – Uzalud je budim

New Report

Close