Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Zašto muškarci lažu ?

Jednog dana , kad je drvosječa sjekao drva iznad rijeke, padne mu sjekira u rijeku. Tužan, počne plakati, i pojavi se Bog.

Pita Bog drvosječu – Zašto plačeš? -.

Drvosječa odgovori da mu je sjekira pala u rijeku.

Bog se spusti u rijeku i izvadi zlatnu sjekiru te upita drvosječu da li je to njegova sjekira. Drvosječa odgovori da nije. Bog opet zaroni u rijeku i izvadi srebrnu sjekiru, te zapita isto. Drvosječa odgovori da nije.

Bog treći puta zaroni u rijeku i izvadi željeznu sjekiru, te upita opet drvosječu, da li je to njegova sjekira. Drvosječa odgovori da je.

Bog je bio zadovoljan poštenjem drvosječe, te mu pokloni sve tri sjekire. Drvosječa sav sretan ode kući.

Jednog dana drvosječa je prelazio rijeku zajedno sa svojom ženom, te ona odjednom padne u rijeku i potone. Sav nesretan, drvosječa počne plakati za ženom, no odjednom se opet pojavi Bog i upita ga zašto plače. Drvosječa odgovori tužno da mu je žena pala u vodu i nestala.

Bog se spusti u rijeku i izroni van sa Jennifer Lopez. Je li to tvoja žena? – zapita Bog.- Da – odgovori drvosječa. – Lažeš!!! To je laž!! – odgovori Bog.

Drvosječa sav preplašen odgovori – Oh, oprosti mi Bože, to je nesporazum. Vidiš, da sam rekao da nije, Ti bi opet zaronio i donio Pamelu Anderson. I ako bih ja opet rekao da ona nije moja žena Ti bi opet zaronio i donio moju pravu ženu, a ja bih rekao – Da, to je moja žena -, i onda bi mi TI dao sve tri zajedno. Oprosti mi Bože, ali ja sam siromašan drvosječa, i ne bih mogao uzdržavati sve tri žene, te sam zato prvi puta rekao DA.-

Pouka.

– Kad god muškarci lažu, lažu iz čestitih razloga –

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Zašto muškarci lažu ?

Jednog dana , kad je drvosječa sjekao drva iznad rijeke, padne mu sjekira u rijeku. Tužan, počne plakati, i pojavi se Bog.

Pita Bog drvosječu – Zašto plačeš? -.

Drvosječa odgovori da mu je sjekira pala u rijeku.

Bog se spusti u rijeku i izvadi zlatnu sjekiru te upita drvosječu da li je to njegova sjekira. Drvosječa odgovori da nije. Bog opet zaroni u rijeku i izvadi srebrnu sjekiru, te zapita isto. Drvosječa odgovori da nije.

Bog treći puta zaroni u rijeku i izvadi željeznu sjekiru, te upita opet drvosječu, da li je to njegova sjekira. Drvosječa odgovori da je.

Bog je bio zadovoljan poštenjem drvosječe, te mu pokloni sve tri sjekire. Drvosječa sav sretan ode kući.

Jednog dana drvosječa je prelazio rijeku zajedno sa svojom ženom, te ona odjednom padne u rijeku i potone. Sav nesretan, drvosječa počne plakati za ženom, no odjednom se opet pojavi Bog i upita ga zašto plače. Drvosječa odgovori tužno da mu je žena pala u vodu i nestala.

Bog se spusti u rijeku i izroni van sa Jennifer Lopez. Je li to tvoja žena? – zapita Bog.- Da – odgovori drvosječa. – Lažeš!!! To je laž!! – odgovori Bog.

Drvosječa sav preplašen odgovori – Oh, oprosti mi Bože, to je nesporazum. Vidiš, da sam rekao da nije, Ti bi opet zaronio i donio Pamelu Anderson. I ako bih ja opet rekao da ona nije moja žena Ti bi opet zaronio i donio moju pravu ženu, a ja bih rekao – Da, to je moja žena -, i onda bi mi TI dao sve tri zajedno. Oprosti mi Bože, ali ja sam siromašan drvosječa, i ne bih mogao uzdržavati sve tri žene, te sam zato prvi puta rekao DA.-

Pouka.

– Kad god muškarci lažu, lažu iz čestitih razloga –


VELIKI LJUDI NE LAZU;ONI IZMIŠLJAJU
pofuk

Ne hodaj ispred mene možda neću slijediti …
ne hodaj iza mene možda neću voditi…
hodaj pokraj mene…
i samo budi moj prijatelj…

Albert Camus

jutro

Ne hodaj ispred mene možda neću slijediti …
ne hodaj iza mene možda neću voditi…
hodaj pokraj mene…
i samo budi moj prijatelj…

Albert Camus


hm
joj,joj,joj,joj,
hm

iskrena sucut obitelji i stovateljima rijetkog umjetnika na nasoj estradi
http://www.youtube.com/v/iKdJPPCdl08&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/iKdJPPCdl08&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

Pofuk i vi ste stalno bolesni,nije dobar znak.

Karlo nije ti lako.

Kad bi smo bili bez mana, ne bismo sa zadovoljstvom primjećivali tuđe.
(Rochefoucauld)

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

ZVIJEZDE U VISINI

Ne ljubi manje koji mnogo ćuti,
on mnogo traži i on mnogo sluti,
i svoju ljubav (kao parče kruva
za gladne zube) on brižljivo čuva
za zvijezde u visini,
za srca u daljini.

Ćutanje kaže: u tuđemu svijetu
ja sanjam još o cvijetu i sonetu
i o pitaru povrh trošne grede,
i o ljepoti naše svijetle bijede,
i u zar dana i u plavet noći
snim: ja ću doći, ja ću doći.

(T. Ujević, Lelek srebra, 1920.)

Upravo će početi film o mom životu upalite HRT1. [lol] [lol] [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Upravo će početi film o mom životu upalite HRT1. [lol] [lol] [lol]

…već gledamo…što si popularan…,a koja glazba… [rolleyes]

…nadam se da i pofuk gleda… [rolleyes]

New Report

Close