Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Eh sad biste li više voljeli biti biser, ili školjka?

Ronioc definitivno [smiley]


…i meni… [smiley]…,dal može nešto za popraviti raspoloženje… [rolleyes]

evo jedne [lol]
Vaš link

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Eh sad biste li više voljeli biti biser, ili školjka?

Ronioc definitivno [smiley]
[/quote]

da se puške iskoriste [cool]

da se puške iskoriste [cool]

Nazalost nis od toga vise [bye]. Sad samo "pucam" po povrsini sto mos vidjet na topicu fotografija.


da se puške iskoriste [cool]

Nazalost nis od toga vise [bye]. Sad samo "pucam" po povrsini sto mos vidjet na topicu fotografija.
[/quote]

pratim redovito [wink]

Karla, zovi Bakicu…upsss da joj noje umro deda Jova?..uhhh, onda oprostite! [rolleyes]


Karla, zovi Bakicu…upsss da joj noje umro deda Jova?..uhhh, onda oprostite! [rolleyes]

…pa drži se još…morala bih pojačati onu dozu čaja sa oleanderom…ili možda da upotrijebim kakvo žensko oružje…pa pojačam određene aktivnosti… [wink]

Bakicaa, penji ga što više na’se, neka radi fiskulturu, a ti navijaj: to deda…ttoooo dedaaaa… pojačaj…..uuuh deda što si dobar šteta što prođoše olimpijske…joooš, tooo ili ti kako kaže Pofuk uooopaaa uopaaaa cuuupa uooopaa cuuupaa…ili će da smršavi ili ima da ga zdrma srce..reka moj prijatelj bolje da umre ko hebač nego ko’ investitor na HR burzi… [lol] [lol] [cry]



Karla, zovi Bakicu…upsss da joj noje umro deda Jova?..uhhh, onda oprostite! [rolleyes]

…pa drži se još…morala bih pojačati onu dozu čaja sa oleanderom…ili možda da upotrijebim kakvo žensko oružje…pa pojačam određene aktivnosti… [wink]
[/quote]

hej, heej……pobrkali ste temu [shocked]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Ko mi daje jedinice?.. ja njemu neću, ali ženi bi mu jedan sljedovo’… [lol] …Ja mislim ako ona ovo čita da joj se brk smiješka… [lol] [lol] [lol]




Karla, zovi Bakicu…upsss da joj noje umro deda Jova?..uhhh, onda oprostite! [rolleyes]

…pa drži se još…morala bih pojačati onu dozu čaja sa oleanderom…ili možda da upotrijebim kakvo žensko oružje…pa pojačam određene aktivnosti… [wink]
[/quote]

hej, heej……pobrkali ste temu [shocked]
[/quote]
…bome i ja sam već pomislila… [lol]




Karla, zovi Bakicu…upsss da joj noje umro deda Jova?..uhhh, onda oprostite! [rolleyes]

…pa drži se još…morala bih pojačati onu dozu čaja sa oleanderom…ili možda da upotrijebim kakvo žensko oružje…pa pojačam određene aktivnosti… [wink]
[/quote]

hej, heej……pobrkali ste temu [shocked]
[/quote]
…bećarino reci di da pišemo…jel’ na današnje trgovanje…. [lol] [lol] [lol]

New Report

Close