Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Mare,KArla ,Zgubidan nije dobro odo gledat Krokodilll 3 na RTL-D ili Njemacki rtl.
Bitke ostavljaju trag,trag ima posljedicu na život koja se odražava na okolinu,time gubi cjelokupna ZAJEDNICA.

pa kaj onda ti si zgubidan ,naviknut si da gubiš [wink]


Mare,KArla ,Zgubidan nije dobro odo gledat Krokodilll 3 na RTL-D ili Njemacki rtl.
Bitke ostavljaju trag,trag ima posljedicu na život koja se odražava na okolinu,time gubi cjelokupna ZAJEDNICA.

ako nisi dobro,žao mi je..želim ti brzi oporavak..pozdrav.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

HRT 1

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



Mare,KArla ,Zgubidan nije dobro odo gledat Krokodilll 3 na RTL-D ili Njemacki rtl.
Bitke ostavljaju trag,trag ima posljedicu na život koja se odražava na okolinu,time gubi cjelokupna ZAJEDNICA.

pa kaj onda ti si zgubidan ,naviknut si da gubiš [wink]
[/quote]
hiihihihi dobra.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



Mare,KArla ,Zgubidan nije dobro odo gledat Krokodilll 3 na RTL-D ili Njemacki rtl.
Bitke ostavljaju trag,trag ima posljedicu na život koja se odražava na okolinu,time gubi cjelokupna ZAJEDNICA.
[/quote

ako nisi dobro,žao mi je..želim ti brzi oporavak..pozdrav.


Citaj sa razumijevanjem i između redaka.
Isušteno je.. tttooooo……..

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Sad je Vrijeme

Jednu malu djevojčicu često su slali u podrum po krumpir koji je trebalo pripremiti za večeru. Jednog dana dok je birala krumpir, sišao je i njen otac u podrum
"Što to radiš?" – upitao je.
"Pokušavam naći najsitnije krumpire koje ćemo iskoristiti za večeras. Krupnije i bolje krumpire iskoristit ćemo kasnije."
Otac se smiješio dok je iz njene ruke uzimao posudu i sitan krumpir izručio natrag na gomilu.
"Ako tako postupaš, uvijek ćemo jesti samo sitan krumpir. Izaberi najveći, najbolji krumpir za danas, pa ćemo uvijek jesti najbolji krumpir!"
Ono sto najbolje možemo učiniti svojim bližnjima ne trebamo čuvati za neko buduće vrijeme. Ta buduća prilika možda nikada neće doći. Ako se trudimo sada živjeti najboljim životom i sada budemo ljudi dobre volje, onda nije potrebno brinuti o tome hoćemo li biti takvi i u budućnosti.
Izaberite sada samo ono sto je najbolje i uvijek najbolje…


Sad je Vrijeme

Jednu malu djevojčicu često su slali u podrum po krumpir koji je trebalo pripremiti za večeru. Jednog dana dok je birala krumpir, sišao je i njen otac u podrum
"Što to radiš?" – upitao je.
"Pokušavam naći najsitnije krumpire koje ćemo iskoristiti za večeras. Krupnije i bolje krumpire iskoristit ćemo kasnije."
Otac se smiješio dok je iz njene ruke uzimao posudu i sitan krumpir izručio natrag na gomilu.
"Ako tako postupaš, uvijek ćemo jesti samo sitan krumpir. Izaberi najveći, najbolji krumpir za danas, pa ćemo uvijek jesti najbolji krumpir!"
Ono sto najbolje možemo učiniti svojim bližnjima ne trebamo čuvati za neko buduće vrijeme. Ta buduća prilika možda nikada neće doći. Ako se trudimo sada živjeti najboljim životom i sada budemo ljudi dobre volje, onda nije potrebno brinuti o tome hoćemo li biti takvi i u budućnosti.
Izaberite sada samo ono sto je najbolje i uvijek najbolje…


Super [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Sve dolazi samo ako čovjek želi čekati.

Benjamin Disraeli


Sve dolazi samo ako čovjek želi čekati.

Benjamin Disraeli

….i prolazi ako ti se neda čekati.
Ja.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



Sve dolazi samo ako čovjek želi čekati.

Benjamin Disraeli

….i prolazi ako ti se neda čekati.
Ja.
[/quote]
…valjda to dolazi sa godinama… [smiley]

Nađi vremena za smijeh,
on je melodija duše.

Majka Terezija

SUPROTNOSTI

Koliko god bile velike suprotnost među ljudima, one su u biti ipak nešto sporedno.
Ono što nas dijeli, u usporedbi s onim što nas združuje,bezgranično je sitno.

Dominique Pire

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close