Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica




A čini se i cenzura te popriko gleda…a kako će mo te posatavit za moderatora? Oni traže one koji "vagaju" tamo amo..znaš ono, dobar-loš-zao…

Ja nikad ne idem protiv istine. [angry]
[/quote]

a istina je……….
[/quote]


Ne znam,negdje između srece i nesrece a opet blize sreci jel daje duši olakšanje ma kakvo bilo.
Nije lako doć do tog saznanja,a opet i kad dođeš do tog saznanja ne mora nužno vodit ispunjenju sna,jel gubljenje sna vodi u realnost ,koja opet vodi vecinom puta u depresiju.To opet vodi k lažnoj nadi a Nada je kurva i samo ti oduzima vrijeme, te te opet vodi u snove koji te odvlace od realnosti i vode ………………………………………..u zacarani krug zivota.

dojmljivo zgubi [smiley]….vjerujem da čovjek koji je ovo napisal neće više ženama na forumu lijepiti imena životinja ili osoba sumnjivog morala……..


kako su se ispucale karla i mare,hahaha

Mare i Karla di su da se vrate…….
[lol] [lol] [lol]

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA


kako su se ispucale karla i mare,hahaha

za mene se jako varaš ….ja se upravo uključila i odgovorila ti na tvoj iznenađujuće dubok post….ne znam da li ti to možeš razumijeti no ja nemam tu potrebu u sebi da ljude ranjavam i kažnjavam …..jedino tu i tam nekom skrešem, kad to i zaslužuje….. ali to je uvijek u afektu kak to već priliči jednoj lavici…..i uvijek žalim zbog toga …..


kako su se ispucale karla i mare,hahaha

sorry susjed ali mare se uopče nije ispucala i to pogotovo sa jedinicama..kriva procjena barem što se mene tiće.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Sad sam zabrinut,ne znam od kuda neprijatelj dolazi.
Kako smo mi susjedi ja u Rovinju a ti u Puli ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



kako su se ispucale karla i mare,hahaha

za mene se jako varaš ….ja se upravo uključila i odgovorila ti na tvoj iznenađujuće dubok post….ne znam da li ti to možeš razumijeti no ja nemam tu potrebu u sebi da ljude ranjavam i kažnjavam …..jedino tu i tam nekom skrešem, kad to i zaslužuje….. ali to je uvijek u afektu kak to već priliči jednoj lavici…..i uvijek žalim zbog toga …..
[/quote]

ovo potpisujem u cijelosti…i žao mi ako je netko stekao drugačiji dojam o meni…

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

ne razmišljajte previše o životu.
samo slijedite instinkt.
karajte vi život
nemojte da on guzi vas.

Tko čeka, taj popizdi čekajući



kako su se ispucale karla i mare,hahaha

Mare i Karla di su da se vrate…….
[lol] [lol] [lol]
[/quote]

Vaš link [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.




kako su se ispucale karla i mare,hahaha

za mene se jako varaš ….ja se upravo uključila i odgovorila ti na tvoj iznenađujuće dubok post….ne znam da li ti to možeš razumijeti no ja nemam tu potrebu u sebi da ljude ranjavam i kažnjavam …..jedino tu i tam nekom skrešem, kad to i zaslužuje….. ali to je uvijek u afektu kak to već priliči jednoj lavici…..i uvijek žalim zbog toga …..
[/quote]

ovo potpisujem u cijelosti…i žao mi ako je netko stekao drugačiji dojam o meni…
[/quote]

niš ne brini ..kuže oni nas samo malo provociraju…a ak treba možemo mi i vjeku zvat da posvjedoći kaj je istina [proud]


Sad sam zabrinut,ne znam od kuda neprijatelj dolazi.
Kako smo mi susjedi ja u Rovinju a ti u Puli ?

hehehehe,nisam samo u Puli..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Mare,KArla ,Zgubidan nije dobro odo gledat Krokodilll 3 na RTL-D ili Njemacki rtl.
Bitke ostavljaju trag,trag ima posljedicu na život koja se odražava na okolinu,time gubi cjelokupna ZAJEDNICA.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

niš ne brini ..kuže oni nas samo malo provociraju…a ak treba možemo mi i vjeku zvat da posvjedoći kaj je istina [proud]

ma nema problema ,samo nisam navikla da moram dokazivati nešto što niti sam ućinila niti mi pada na pamet ćiniti..to sam prerasla odavno..
pozdrav svima i ugodno popodne želim.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close