Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Sotona se vratila.
Istinita prica. [embarass]

[angry] Da,vidjeh ga kako ulazi u gradsku palaču…vražji plan nam kuju [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Zgubi, care, pa suzdrži tog vraga malo…a kad je pravo vrime pusti ga… ali ne uvik, jer će se umorit i onda neće bit ni vražičak a kamoli vražetina… [rolleyes] [lol] [angry]

A čini se i cenzura te popriko gleda…a kako će mo te posatavit za moderatora? Oni traže one koji "vagaju" tamo amo..znaš ono, dobar-loš-zao…



Sotona se vratila.
Istinita prica. [embarass]

[angry] Da,vidjeh ga kako ulazi u gradsku palaču…vražji plan nam kuju [lol]
[/quote]
Vidiš da ga je i ona vidjela,odo sad u podrum .

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


A čini se i cenzura te popriko gleda…a kako će mo te posatavit za moderatora? Oni traže one koji "vagaju" tamo amo..znaš ono, dobar-loš-zao…

Ja nikad ne idem protiv istine. [angry]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.




Sotona se vratila.
Istinita prica. [embarass]

[angry] Da,vidjeh ga kako ulazi u gradsku palaču…vražji plan nam kuju [lol]
[/quote]
Vidiš da ga je i ona vidjela,odo sad u podrum .
[/quote]

A što si ti tako prestrašen..nije valjda da se sotone plašiš u ovom đavoljem gnijezdu???? [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



A čini se i cenzura te popriko gleda…a kako će mo te posatavit za moderatora? Oni traže one koji "vagaju" tamo amo..znaš ono, dobar-loš-zao…

Ja nikad ne idem protiv istine. [angry]
[/quote]

a istina je……….

Ne znam,negdje između srece i nesrece a opet blize sreci jel daje duši olakšanje ma kakvo bilo.
Nije lako doć do tog saznanja,a opet i kad dođeš do tog saznanja ne mora nužno vodit ispunjenju sna,jel gubljenje sna vodi u realnost ,koja opet vodi vecinom puta u depresiju.To opet vodi k lažnoj nadi a Nada je kurva i samo ti oduzima vrijeme, te te opet vodi u snove koji te odvlace od realnosti i vode ………………………………………..u zacarani krug zivota.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

hihiih netko zao prošao i ispucao kvotu na Zgubiju 3×1

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


hihiih netko zao prošao i ispucao kvotu na Zgubiju 3×1

sotonsko djelo [angry]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Ne znam,negdje između srece i nesrece a opet blize sreci jel daje duši olakšanje ma kakvo bilo.
Nije lako doć do tog saznanja,a opet i kad dođeš do tog saznanja ne mora nužno vodit ispunjenju sna,jel gubljenje sna vodi u realnost ,koja opet vodi vecinom puta u depresiju.To opet vodi k lažnoj nadi a Nada je kurva i samo ti oduzima vrijeme, te te opet vodi u snove koji te odvlace od realnosti i vode ………………………………………..u zacarani krug zivota.

svaka čast. ovo ću zapisati.najradije bih to stavio u potpis ali ne stane

Tko čeka, taj popizdi čekajući

kako su se ispucale karla i mare,hahaha

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close