Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica



Priča o mišu

prica je malo nelogicna. Zena nikad ne bi isla u mrak bez da nosi neku svjetiljku. Ai dvojim da mis ima tako duboke osjecaje.

Ostalo je ok.
[/quote]

Mene ta priča asocira na nas male ulagače i velike "zvijeri"…nadam se da ćemo mi na kraju proči poput miša iz priče. [pray]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

…ja sam to razumjela drugačije…Miš je bio uplašen mišolovkom…,to je bila velika opasnost za njega ..,on je tražio pomoć i razumijevanje ,ako ne to,… onda barem suosjećanje svojih najbližih…
…a nije dobio niti to…,naizgled nikoga se nisu ticalali njegovi problemi…
ipak…
priča je završila tragično za one koji su mislili da se tuđi problemi njih apsolutno ne tiču,ili da oni tu ništa ne mogu učiniti…i mali Miš je bio bespomoćan,ali barem je suosjećao…

a opet kad bi smo svi na vrijeme reagirali,mnoge nesreće ne bi se dogodile niti drugima,a posredno niti nama…mnogi događaji za koje uopće ne slutimo i te kako mogu promijeniti i naš život…

Neke događaje u životu ne možemo izbjeći…takav nam je usud..,ali tamo gdje nešto možemo poduzeti,učinimo to..,jer naša savjest bit će mirna…pa kad se ujutro pogledamo u ogledalo reći ćemo sebi …učinili smo sve što je u našoj moći…

[yawn]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Prica ti ne drzi vodu. Mis jednostavno nije sposoban za takve osjecaje.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Zgubi, šta ti misliš? Elaboriraj malo…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Miško jel si se ti ikad poskliznuo na koru od banane?

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu


Miško jel si se ti ikad poskliznuo na koru od banane?

Čekaj malo, zar ti nisi kontra ove teme?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

nekad ovdje lijepo bilo
nekad bilo,sad se spominjalo…
šteta [cry]

laka vam noć svima

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

…pesimisti bi rekli…kada budala baci kamen u more tisuću mudraca teško ga mogu izvaditi…to ipak ne znači da se pametni povuku… [smiley]
…laku ti noć mare…

Čovjek nije nikad tako nesretan kao što misli,
ni tako sretan kao što se nadao da će biti.

Francois La Rochefoucauld

Sotona se vratila.
Istinita prica. [embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



Miško jel si se ti ikad poskliznuo na koru od banane?

Čekaj malo, zar ti nisi kontra ove teme?
[/quote]
Kremenko moj, sad su upa u sopstvenu zamku, a bravo za Miška..Nije da sam učija prava ali znam da se svak, koliko može, drži svojih principa… [thumbsup]

New Report

Close