Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

@Cvjeta i ostali forumaši,
iskrena isprika ako je spominjanje Pogrebnika nekoga uvrijedilo.
Zaista nisam pozorno pratio forum i Pogrebnikovo pisanje. Vjerojatno je obrisan prije nego što sam uočio njegovu subverzivnu djelatnost.

Bakiceee javi se... pusti ove aždaje sa foruma… moraš i njih razumit… veliki su to gubitci!!!.. pa se negdje moraju ispucat… eto neka pljuju po meni, ali nijedan pravni savjet da im nisi dala, nijednu fotku im ne šalji, nijeda stih… neka krepaju, ko ih hebe… [proud]

Slikao bih te svakog dana

“Da imam foto aparat”, rekao sam, “slikao bih te svakoga dana. Tako bih zapamtio kako si izgledala svakoga dana svoga života.”
“Izgledam isto.”
“Ne, ne izgledaš. Sve vrijeme se mijenjaš. Svakog dana pomalo. Da mogu, sačuvao bih sve to.”
“Ako si toliko pametan, kako sam se danas promijenila?”
“Postala si malo sretnija i takođe, malo tužnija.”
“Kako znaš?”
“Razmisli malo. Nije to tako kod svakoga, znaš. Neki ljudi, kao na primjer tvoja sestra, postaju samo sretniji i sretniji svakoga dana. A neki ljudi, kao Bejla Aš, postaju samo tužniji i tužniji. A neki ljudi, kao ti, postaju oboje.”
“A šta je sa tobom? Da li si ti najsretniji i najtužniji sada nego što si ikada bio?”
“Naravno da jesam.”
“Zašto?”
“Jer me ništa ne čini sretnijim i ništa me ne čini tužnijim više nego ti.”

Nikol Kraus “Povijest ljubavi”


Bakiceee javi se... pusti ove aždaje sa foruma… moraš i njih razumit… veliki su to gubitci!!!.. pa se negdje moraju ispucat… eto neka pljuju po meni, ali nijedan pravni savjet da im nisi dala, nijednu fotku im ne šalji, nijeda stih… neka krepaju, ko ih hebe… [proud]

Šangajac, da nije tebi Olimpijada lupila u glavu?
Peking je bio domaćin.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Molio bih bakicuuuuu da ipak tu i tamo iznese i neku svoju, originalnu misao, stih, crticu…
pusa

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Molio bih bakicuuuuu da ipak tu i tamo iznese i neku svoju, originalnu misao, stih, crticu…
pusa

nije da je originalno ali ipak vrijedi…ni kod babe nema džabe..to si več trebao naučiti iako si kratko ovdje [lol] [lol] [lol]

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA


Bakiceee javi se... pusti ove aždaje sa foruma… moraš i njih razumit… veliki su to gubitci!!!.. pa se negdje moraju ispucat… eto neka pljuju po meni, ali nijedan pravni savjet da im nisi dala, nijednu fotku im ne šalji, nijeda stih… neka krepaju, ko ih hebe… [proud]

tko je ono rekao…..
da je dijeljenje znanja put ka besmrtnosti

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Zeko

jel smijem povest i konja?

[lol] [lol] [lol]

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA


Zeko

jel smijem povest i konja?

[lol] [lol] [lol]


Ti njega ili on tebe,ma nema veze svejedno je [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



Zeko

jel smijem povest i konja?

[lol] [lol] [lol]


Ti njega ili on tebe,ma nema veze svejedno je [lol] [lol] [lol]
[/quote]

onda mu obavezno morate pronač kakvu kobilu, inače ne odgovaram za posljedice [lol]

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA

Znanje je vrlina koja ujedinjava
dvije najljepše ljudske osobine: pravednost i moć.

Mantegazza Paolo

Bako, bakoooo.
Zašto ti imaš tako veliku oklagiju?

H.C.A.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

New Report

Close