Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

DK, pa nisam tebi nego…..


DK, pa nisam tebi nego…..

ak častimo nekog drugog i ja se pridružujem jednim [tongue] [lol]

Evo i mene natrag [bye]

nikog nema….?!

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)


nikog nema….?!

A ŠTA SI SE TI PRESTAO SEXAT?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim



nikog nema….?!

A ŠTA SI SE TI PRESTAO SEXAT?
[/quote]

[lol] [thumbsup]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Nema ničeg većeg od milostinje
kojom od srca opraštamo što je netko protiv nas učinio.
Nije naročito veliko
ako si prema onome dobrostiv i dobrotvoran
tko ti nije nanio nikakvo zlo.

Sveti Augustin

U TIŠINI

Nečujno je trava odlučila rasti

Nečujno je i cvijeće izabralo cvasti

Nečujno… evo noći

Nečujno… dan će doći

Nečujno… svjetlo prelazi u boje

Nečujno… ljubav u nas dvoje

Sve najljepše je u tišini

Kao more u dubini…

by Boljun

Nečujno je ona ušla u srce moje.

Privezala unj konja Trojanskoga.

Sad se mogu slikat…… [lol] [lol] [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Pogrebnik me nedavno zvao za prijatelja. U redu, mislim, humor je dobar pa makar i crni. I baš sam ga htio priupitati zna li gdje nestadoše svi ovi likovi i njihovi autoironijski avatari (poput moga) koji su protutnjali forumom, a kojima trajanje ne prelazi tri izlaska sunca, kad mi dođoše glasovi da je i Pogrebnik umirovljen.
Oh, Bože, a ja mislio da možda on ima kakav uvid u stanje ili je negdje otvoren topic: Another one bites the dust, na kojem se mogu pronaći informacije o njima…u stilu traže se…i sl.
Znači, takva je stvar…kad se postane žrtvom umirovljenja, netragom se nestaje.
BTW, Čaruga, već dugo nisam pročitao tako dobar haiku. Remek…ako je tvoj,čestitke!


Pogrebnik me nedavno zvao za prijatelja. U redu, mislim, humor je dobar pa makar i crni. I baš sam ga htio priupitati zna li gdje nestadoše svi ovi likovi i njihovi autoironijski avatari (poput moga) koji su protutnjali forumom, a kojima trajanje ne prelazi tri izlaska sunca, kad mi dođoše glasovi da je i Pogrebnik umirovljen.
Oh, Bože, a ja mislio da možda on ima kakav uvid u stanje ili je negdje otvoren topic: Another one bites the dust, na kojem se mogu pronaći informacije o njima…u stilu traže se…i sl.
Znači, takva je stvar…kad se postane žrtvom umirovljenja, netragom se nestaje.
BTW, Čaruga, već dugo nisam pročitao tako dobar haiku. Remek…ako je tvoj,čestitke!

[sad] [angry]

@marcelius
Dragi prijatelju,
što je tebi ??!!
Zar si zaboravio kako je Pogrebnik bio prost prema svim nama damama. Njemu je mjesto na groblju i nigdje drugdje, jer je imao upravo nekrofilne i seksističke ispade. Zbog takvih kao što je on bio trebat će privremeno uvesti moderiranje i tamo gdje nikad nije trebalo – na ležernom. Takvi sve uprljaju oko sebe, pa bi bilo najbolje da ga i ti potisneš u zaborav.
Tijelo i duša će ti biti čistija.
[img]http://img2.imagetitan.com/img2/small/15/15_grudivic.jpg[/img]

[bye]

Vi ste put i putnici. I kad jedan od vas padne,
on pada zarad onih iza sebe, kao opomena na kamen spoticanja.

Kahlil Gibran

New Report

Close